Rezerwy Chrobrego będą zimować na 1. miejscu w lidze? Tylko jeden mecz do końca rundy

Chrobry Głogów S.A.
Już tylko jeden mecz dzieli drugi zespół Chrobrego Głogów od zakończenia rundy jesiennej w 4. Lidze. Głogowianie wciąż są na pierwszym miejscu.

W swoim ostatnim meczu głogowianie dosłownie rozstrzelali KS Legnickie Pole, wygrywając spotkanie 10:1. Już w pierwszej połowie pomarańczowo-czarni zdobyli 5 bramek. Dzięki temu wynikowi Chrobry wciąż jest na pierwszym miejscu tabeli, z punktem przewagi nad Apisem Jędrzychowice oraz AKS-em Strzegom. Do końca rundy jesiennej pozostało do rozegrania jedynie spotkanie z Kuźnią Jawor. Ta zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli. Czy głogowianie obronią pozycję lidera przed zimową przerwą? Przekonamy się 24 listopada o godz. 11. Chrobry podejmie Kuźnię na swoim stadionie.

W galerii zdjęcia z meczu z Legnickim Polem.

CHROBRY II GŁOGÓW - KS LEGNICKIE POLE 10:1 (5:0)

BRAMKI: 1:0 Piła 1, 2:0 Piła 15, 3:0 Filipowicz 18 (k), 4:0 Piła 26, 5:0 Jóźwiak 29, 6:0 Jóźwiak 56, 6:1 Wasilewski M. 69 (k), 7:1 Górski 75, 8:1 Jóźwiak 81, 9:1 Piła 88 (k), 10:1 Siudak 90 (k)

CHROBRY II: 11: Przybylski - Pawlik J., Grzymisławski (59 Jandziak), Kulchawy, Diduszko, Siudak, Piła, Filipowicz (38 Górski), Jóźwiak, Czykieta, Kosiński (70 Moczurad).

KS: Woliński (63 Kukułka) - Sobczak, Wasilewski A., Kaśczyszyn, Kozłowski, Czuchnicki, Krzyżanowski, Lesiak, Wasilewski M., Mach (67 Nowak), Alwin.