Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Sukces tancerzy z grupy Step Up

Grażyna Szyszka
Tancerze Grupy Step Up z Głogowa
Tancerze Grupy Step Up z Głogowa arch. MOK Głogów
Tancerze z grupy Step Up z Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie - Jakub Kuter i Zofia Libner oraz Jakub Musiał i Krystyna Górecka zajęli I miejsca w Ogólnopolskim Integracyjnym Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Prochowice.

Sukcesami dla głogowskich tancerzy, reprezentujących Klub Tańca Towarzyskiego STEP UP przy Miejskim Ośrodku Kultury, zakończył się Ogólnopolski Integracyjny Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Prochowice.
W niedzielę, 10 listopada, w kategoriach dziecięcych (8-9 lat) Jakub Kuter i Zofia Libner oraz Jakub Musiał i Krystyna Górecka zajęli pierwsze miejsca. W kategorii sportowej 12-13 lat klasa E, Głogów reprezentowała para: Jakub Kowalczykowski i Zuzanna Gabrysz, która uplasowała się na wysokim, II miejscu. Trenerem par jest Mateusz Kosno.

Również w kategorii dorosłych reprezentanci Klubu STEP UP mogą pochwalić się sukcesami: Robert Chrzuszcz i Urszula Chrzuszcz zajęli III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i IV miejsce w tańcach standardowych na 12 startujących par, w kategorii powyżej 45. lat klasa E+D. Trenerem tej pary jest Paweł Pachuta.