Rezerwy Chrobrego wygrały z Polonią Środa Śląska 2:1

Kolejny mecz 21 października
Kolejny mecz 21 października Chrobry Głogów S.A.
Druga drużyna Chrobrego Głogów ma za sobą udane starcie z Polonią Środa Śląska w ramach rozgrywek IV Ligi. Na własnym terenie głogowianie wygrali 2:1.

Choć na starcie goście spróbowali przejąć inicjatywę tego spotkania, to jednak rezerwy Chrobrego Głogów nie dały się na to złapać i już w 11. minucie wyszły na prowadzenie po bramce Tymona Krawca. Niecałe 20 minut później wynik na 2:0 podniósł Olaf Zygmunt, a dobrego wyniku dla drugiej ekipy Pomarańczowo-Czarnych bronił w bramce Marcel Gawłowski.

Mimo prób Polonia Środa Śląska nie była w stanie wyrównać i przechylić szali na swoją stronę. Nasilające się ataki na bramkę gospodarzy zakończyły się jednym golem, który padł w 87. minucie meczu, strzelony przez Kamila Liberka.

Kolejne spotkanie rezerwy głogowskiej drużyny rozegrają 21 października. Wtedy to Chrobry II zagra na wyjeździe z Polonią-Stalą Świdnica.

CHROBRY II GŁOGÓW - POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA 2:1 (2:0)
BRAMKI: 1:0 Krawiec 11, 2:0 Zygmunt 30, 2:1 Liberek 87

CHROBRY II: Gawłowski - Bartecki (86 Tomczak), Janiszewski, Jandziak, Maćkowiak, Grzelak (58 Antosik), Zygmunt, Tworzydło (71 Biliński), Witczak (90 Antkowiak), Krawiec, Steblecki (69 Wojciechowski).

ŻÓŁTE KARTKI (CHROBRY II): Witczak