Rezerwy Chrobrego pokonały BKS Bolesławiec. Komplet punktów w drugiej kolejce

Komplet punktów w drugiej kolejce
Komplet punktów w drugiej kolejce Chrobry Głogów
Za nami druga kolejka rozgrywek dolnośląskiej 4. Ligi. Rezerwy Chrobrego Głogów wywalczyły komplet punktów w meczu z ekipą BKS Bolesławiec.

Choć już od początku głogowianie naciskali na przeciwnika, w 12. minucie to goście wyszli na prowadzenie po strzale Oliwera Janczaka. Na szczęście na odpowiedź nie trzeba było czekać długo. W 17. minucie meczu wynik się wyrównał po strzale Ziemowita Witczaka. Podniesieni tym głogowianie zdwoili wysiłki i niemal nieustannie atakowali rywala. Piłka jednak do bramki wpadać nie chciała.

Zmieniło się to w 77. minucie, kiedy to Olaf Zygmunt umieścił piłkę w siatce, dając Chrobremu prowadzenie. Wtedy też głogowianie bardziej skupili się na obronie. A było co bronić, bo BKS próbował za wszelką cenę wyrównać i pod bramką Chrobrego robiło się gorąco. Ostatecznie jednak wynik udało się utrzymać. Chrobry II Głogów wygrał 2:1 i zdobył pierwsze w sezonie punkty.

Kolejna, trzecia kolejka, zostanie rozegrana w sobotę 19 sierpnia. Chrobrego II czeka wtedy wyjazd do Żmigrodu na mecz z Piastem.

CHROBRY II GŁOGÓW - BKS BOLESŁAWIEC 2:1 (1:1)
BRAMKI: 0:1 Janczak 12, 1:1 Witczak 17, 2:1 Zygmunt 77

CHROBRY II: Turkiewicz - Malczuk, Jandziak, Maćkowiak, Pieczarka (90 Janiszewski), Wojciechowski (77 Bartecki), Antkowiak (46 Zygmunt), Tworzydło (83 Fryzowicz), Hanc, Jurgo (55 Antosik), Witczak (90 Wysoczański).

ŻÓŁTE KARTKI (CHROBRY II): Zygmunt, Malczuk.