Remis Chrobrego Głogów z Polonią Środa Wielkopolska

Chrobry Głogów S.A.
Za Chrobrym kolejny mecz sparingowy w rundzie przygotowawczej do nowego sezonu.

Tym razem głogowianie zmierzyli się na wyjeździe z Polonią Środa Wielkopolska. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Bramkę dla głogowian zdobył w 88. minucie z karnego Przemysław Trytko.

POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA - CHROBRY GŁOGÓW 1:1 (1:0)
BRAMKI: 1:0 Dunaj 15, 1:0 Trytko 88 (k)
POLONIA (skład wyjściowy): Spychała - Juchacz, Zgarda, Buczma, Jurga, Machowski, Dunaj, Górzyński, Apolinarski, Wójec, Chopcia.
CHROBRY (1 połowa): Abramowicz - Ilków-Gołąb, Wasiluk, Wajsak, Stolc, Borecki, Kona, Nowicki, Zejdler, testowany, Kaczmarek.
CHROBRY (2 połowa): Makuchowski - Bach, Stolc (70 Wajsak), Michalec, Ratajczak, Pawlik, Wajsak (60 Borecki), Machaj, Sędziak, testowany, Trytko.