Chrobry Głogów pokonany przez Górnika. Bez punktów w 21. kolejce

Bez punktów w meczu z Górnikiem Łęczna
Bez punktów w meczu z Górnikiem Łęczna Chrobry Głogów
Bez punktów zakończył Chrobry Głogów spotkanie z Górnikiem Łęczna. Głogowianie szybko stracili bramkę i przez całą pierwszą połowę nie mogli się po tym pozbierać.

W meczu 21. kolejki Fortuna 1. Ligi Chrobry Głogów podjął na swoim stadionie ekipę Górnika Łęczna. Niestety, pierwsza połowa w wykonaniu głogowian nie była najlepsza. W 15. minucie Chrobry stracił bramkę, co ułożyło resztę losów tego spotkania. Choć w drugiej części meczu głogowianie znacznie się poprawili, to nie zdołali pokonać bramkarza Górnika. Goście też nie zdołali zdobyć kolejnej bramki i całe spotkanie zakończyło się wynikiem 0:1.

– To czego nie było w pierwszej połowie to determinacji, żeby grać w piłkę. Ta determinacja była widoczna w drugiej połowie i myślę, że takiego Chrobrego chcemy oglądać. Jeśli mecze będą się toczyły tak jak w drugiej połowie, to będą punkty – mówił po meczu trener Piotr Plewnia.

3 marca na wyjeździe głogowianie zmierzą się z Polonią Warszawa.

CHROBRY GŁOGÓW - GÓRNIK ŁĘCZNA 0:1 (0:1)

BRAMKI: 0:1 Młyński

CHROBRY: Węglarz - Zarówny, Michalec, Lewkot, Plewka (58 Mucha), Mandrysz (67 Bogusz), Hanc, Tabiś (58 Kuzdra), Biel (79 Szczutowski), Bartlewicz (58 Ozimek), Lebedyński.

GÓRNIK: Gostomski - Klemenz, Durmus (63 Fazlagikj), de Amo (8 Grabowski), Cisse, Młyński (77 Żyra), Łukasiak (62 Starzyński), Deja, Roginic (77 Podliński), Gąska, Bednarczyk.

ŻÓŁTE KARTKI: Kuzdra - Łukasiak, Deja, Żyra.

SĘDZIA: Szymon Łężny - Kluczbork.