KGHM SPR Chroby Głogów zwyciężył w Piotrkowie Trybunalskim

Wygrana głogowian w Piotrkowie Trybunalskim
Wygrana głogowian w Piotrkowie Trybunalskim KGHM Chrobry Głogów / FB
Piłkarze ręczni KGHM SPR Chrobrego Głogów pokonali na wyjeździe drużynę z Piotrkowa Trybunalskiego i przywieźli do domu komplet punktów.

Zwycięstwem zakończył się wyjazdowy mecz ekipy KGHM SPR Chrobrego Głogów z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski. Spotkanie przyniosło sporo emocji, a w pierwszej połowie to gospodarze kończyli z lekką przewagą. Na przerwę Chrobry schodził przegrywając 13:15. W drugiej połowie skuteczność głogowian pozwoliła im jednak na wyprzedzenie gospodarze i odskoczenie im z punktami.

Ostatecznie Chrobry Głogów wygrał spotkanie z Piotrkowianinem 31 do 26.

Piotrkowianin Piotrków Tr. – KGHM Chrobry Głogów 26:31 (15:13)

Piotrkowianin: Kot, Chmurski – Wawrzyniak, Stolarski 1, Matyjasik 3, Wadowski 1, Swat 4/3, Żyszkiewicz 5, Runowski 1, Filipowicz, Surosz 4, Pożarek, Mosiołek, Grzesik 4, Kowalski 3, Makowiejew

KGHM Chrobry: Stachera, Dereviankin – Grabowski 6, Strelnikov, Wrona 5, Kosznik 1, Orpik 1, Jamioł, Dadej 3, Matuszak 5, Styrcz 5/2, Hajnos 4, Skiba 1