To już pewne! Chrobry w I lidze!

To już pewne. Chrobry w I lidze!
To już pewne. Chrobry w I lidze! Chrobry Głogów
Chrobry Głogów pokonał Ruch Zdzieszowice 1:0. To co prawda nie koniec rozgrywek, ale zajmujące trzecie miejsce w tabeli Zagłębie Sosnowiec straciło punkty. Dzięki temu już na trzy kolejki przed końcem ligi wiadomym jest, że głogowianie awansowali do I ligi.

Głogowianie pokonali dziś na wyjeździe Ruch Zdzieszowice 1:0. Zwycięską bramkę dla głogowian zdobył w 27. minucie Mateusz Hałambiec. Dzięki temu, oraz przegranej Zagłębia Sosnowiec z UKP Zielona Góra, głogowianie już teraz zapewnili sobie awans do I ligi.

Zobacz koniecznie: Moment, w którym piłkarze dowiadują się o awansie

Chrobry w następnym sezonie wróci więc na zaplecze Ekstraklasy po 17 latach przerwy.

Do końca sezonu zostały głogowianom dwa mecze u siebie. W sobotę o godz. 19 zmierzą się z Rozwojem Katowice, a 1 czerwca o 17 z Gryfem Wejherowo.