Goku rozgromił Chrobrego. To nie starcie z Dragon Balla. To głogowianie przegrali z Podbeskidziem

Zdjęcia z meczu
Zdjęcia z meczu Chrobry Głogów S.A./Arkadiusz Gola
Aż 6:0 wygrało Podbeskidzie Bielsko-Biała z Chrobrym Głogów. Połowę bramek w tym spotkaniu zdobył dla gospodarzy Goku Roman.

Chrobry Głogów kontynuuj złą passę w tej części sezonu. Niestety, ma za sobą zdecydowanie najsłabszy mecz ostatnich miesięcy. Głogowianie zostali dosłownie rozgromieni przez Podbeskidzie Bielsko-Białą. Pomarańczowo-Czarni przegrali wyjazdowy mecz 0:6. Po meczu trener głogowian przepraszał kibiców za postawę swojej drużyny.

– Chciałbym przeprosić kibiców Chrobrego za taki występ, bo nie tak wyobrażaliśmy sobie dzisiejszy mecz. Dużo młodzieży dzisiaj zagrało u nas, ale problemy kadrowe, które nas w tym momencie dotykają też utrudniają zdobywanie punktów. Jak widzieliśmy dziś Podbeskidzie nas zdominowało i nie mieliśmy praktycznie żadnych atutów po swojej stronie. Na pewno nasi kibice nie chcą oglądać takiej drużyny i zrobimy wszystko, aby na Zagłębie wyszła inna drużyna – mówił po meczu trener Marek Gołębiewski.

Nastroje w głogowskiej ekipie nie są najlepsze, ale Chrobry wciąż będzie miał wiele okazji do rehabilitacji w tym sezonie. Piłka wciąż jest w grze.

Wideo z wypowiedziami trenerów po meczu:

Goku rozgromił Chrobrego

Piłkarzem, który w tym spotkaniu zdobył aż połowę bramek był pochodzący z Hiszpanii Goku Roman. Piłkarz nosił wcześniej imię Joan, ale kilka lat temu zmienił je na Goku, w hołdzie dla postaci z anime, na którym wychowały się całe pokolenia. Nic więc dziwnego, że gdy Goku strzela bramki - kibicom zdarza się wołać „Kamehameha!" A w tym spotkaniu bramkarz głogowian wyciągał piłkę z siatki aż po trzech strzałach tego właśnie zawodnika.

To właśnie Goku otworzył wynik w 24. minucie spotkania, Niedługo później, w 32. minucie strzelił Misztal, a w 41. Biliński. W drugiej połowie dwukrotnie znów piłkę posyłał do bramki Goku - w 58. oraz 65. minucie. Wynik zamknął w 89. minucie Bonifacio.

Kolejny mecz głogowianie rozegrają w sobotę, 18 marca. Na swoim stadionie zmierzą się wtedy z Zagłębiem Sosnowiec. Początek starcia o godz. 18.

PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA - CHROBRY GŁOGÓW 6:0 (3:0)
BRAMKI: 1:0 Goku 24, 2:0 Misztal 32, 3:0 Biliński 41, 4:0 Goku 58, 5:0 Goku 65, 6:0 Bonifacio 89

PODBESKIDZIE: Igonen – Wypych, Vitelli, Biliński, Markov, Simonsen (72 Bonifacio), Goku (69 Drzazga), Misztal (69 Bieroński), Sitek (81 Nowak), Hartherz (73 Milasius), Neugebauer.

CHROBRY: Dybowski – Kuzdra, Michalec, Zarówny, Bogusz (46 Hanc), Kolenc (78 Bartlewicz), Mucha (56 Górski J.), Wolsztyński (46 Wojtyra), Sewerzyński, Górski S. (62 Bilonoh), Jóźwiak.

ŻÓŁTE KARTKI: Misztal – Bogusz.