Chrobry II Głogów kontra Stilon Gorzów. Głogowianie przegrali starcie w 3. Lidze

Kacper Chudzik
Zdjęcia z meczu
Zdjęcia z meczu Chrobry Głogów S.A.
Rezerwy Chrobrego Głogów, grające w 3. Lidze, zmierzyły się ze Stilonem Gorzów. Emocji w tym spotkaniu nie brakowało, a ostatecznie zwyciężyli gorzowianie.

W Głogowie rozegrany został mecz Chrobrego II Głogów ze Stilonem Gorzów. Spotkanie piłkarskiej 3. Ligi lepiej potoczyło się dla gorzowian, choć przez sporą część meczu wynik był dosyć otwarty.

To Stilon jako pierwszy zapunktował, i to już w 3. minucie, jednakże odpowiedź Chrobrego przyszła jeszcze w pierwszej połowie. Do szatni zespoły schodziły remisując. Posypało się w drugiej części meczu, kiedy to Drozdowicz zdobył kolejną bramkę dla Stilonu, a w 71. minucie po zamieszaniu niedaleko bramki Miłosz Jandziak zaliczył samobójczego gola. Chrobry zdobył jeszcze jedną bramkę, jednak przed końcem wyrównać już nie zdołał. Komplet punktów trafił więc do ekipy z Gorzowa.

Na meczu nie brakowało dopingu kibiców z Głogowa. Trzecioligowe zmagania oglądało ponad 350 osób, co podkreślił trener rezerw Chrobrego.

- Przede wszystkich chciałbym podziękować wszystkim ludziom, którzy pojawili się na trybunach, bo stworzyli dobrą atmosferę do gry w piłkę nożną. W takich okolicznościach przyjemnie jest rywalizować. Nasz zespół stworzony jest głównie z młodych wychowanków naszego klubu i dla nich takie wsparcie jest bardzo wartościowe i powoduje poczucie przynależności do klubu. Dziękuję w imieniu zespołu i zapraszam na kolejne spotkania – mówił Sebastian Górski.

Następny mecz Chrobry rozegra w środę, 17 sierpnia. w Zielonej Górze. Początek spotkania z miejscową Lechią o godz. 17.00.

CHROBRY II GŁOGÓW – STILON GORZÓW 2:3 (1:1)

BRAMKI: 0:1 Drozdowicz 3, 1:1 Jóźwiak 28, 1:2 Drozdowicz 52, 1:3 Jandziak 71 (sam.), 2:3 Matysiak 83

CHROBRY II: Szafer – Pieczarka, Malczuk (77 Maćkowiak), Zarówny, Wawrzyniak, Jandziak, Inoue, Bartlewicz (69 Matysiak), Iwanowicz (63 Zygmunt), Jóźwiak (46 Wojtyra), Wojciechowski (63 Krawiec).

STILON: Łodej – Sadowski, Świerczyński (46 Bohdanov), Kaczor (66 Poniedziałek), Maliszewski (74 Nowak), Trepczyński, Kaniewski (46 Ishizuka), Wiśniewski, Drozdowicz, Łaźniowski (35 Przybylski), Kopeć.

ŻÓŁTE KARTKI: Iwanowicz – Kaniewski, Bohdanov.