Chrobry Głogów znów remisuje... A przegrywał dwoma golami

Chrobry Głogów remisuje z Rakowem
Chrobry Głogów remisuje z Rakowem Chrobry Głogów S.A.
Ponownie Chrobry Głogów dzieli się punktami z inną drużyną. Od początku rundy wiosennej głogowianie ciągle remisują. Tym razem jednak musieli otrząsnąć się z szoku, bo po pierwszej połowie przegrywali 0:2.

Chrobry zmierzył się na wyjeździe z Rakowem Częstochowa. Niestety początek tego meczu nie był dla głogowian korzystny. Pierwszego gola stracili w 5. minucie, drugiego w 18. Na szczęście w drugiej połowie dzięki bramkom Łukasza Szczepaniaka oraz Damiana Sędziaka udało się doprowadzić do remisu. Chrobry wciąż zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Jednym punktem wyprzedza Górnika Wałbrzych.

RAKÓW CZĘSTOCHOWA - CHROBRY GŁOGÓW 2:2 (2:0)
Raków:
Stępień - Strzelecki (68 Krupa), Góra, Byrtek, Stefanowicz, Napora, Kmieć, Retlewski (82 Ogłaza), Soczyński (64 Pełka), Faria Alves, Buczkowski (83 Pląskowski).

Chrobry: Skrzyniarz - Ilków-Gołąb, Michalec, Samiec, Ziemniak (82 Szałek), Danielak, Hałambiec, Ulatowski (73 Pieczara), Janeczko (60 Ciechański), Szczepaniak, Sędziak.