Chrobry Głogów remisuje z UKP. Zmarnowane dwa karne

Kacper Chudzik
Chrobry Głogów zalicza kolejny remis
Chrobry Głogów zalicza kolejny remis Chrobry Głogów S.A.
Chrobry Głogów zremisował z UKP Zielona Góra 0:0. Choć punktami musiał się znów podzielić, to jednak wciąż zajmuje pierwsze miejsce w tabeli.

Drugi mecz rundy wiosennej i drugi remis. Chrobry Głogów podzielił się punktami z UKP Zielona Góra. Niestety, głogowianie zmarnowali w tym spotkaniu dwa rzuty karne. W 16 minucie mecz Adam Samiec trafił w poprzeczkę, a w 3 minucie doliczonego czasu gry bramkarz UKP obronił karnego w wykonaniu Łukasza Szczepaniaka.

Na szczęście, pozostałe mecze ułożyły się tak, że Chrobry wciąż pozostaje liderem.

CHROBRY GŁOGÓW - UKP ZIELONA GÓRA 0:0
CHROBRY: Skrzyniarz - Ilków-Gołąb, Michalec, Ziemniak, Samiec, Danielak, Ulatowski (65 Pieczara), Hałambiec, Janeczko (76 Baraniak), Sędziak, Szczepaniak.
Rezerwa: Janicki, Ciechański, Kuczer, Szałek, Niewieściuk.

UKP: Fabisiak - Tyktor, Andrzejczak, Marco Aurelio (65 Mycan), Greszczyk, Barski, Cierech (90 Skrzyński), Małecki (46 Górecki), Okińczyc, Wierzbicki, Górski.
Rezerwa: Mikołajczuk, Cipior, Kaczmarczyk, Kwaśny.