SPR Chrobry Głogów pokonał Ostrovię. Czwarta wygrana z rzędu

Radość po wygranym meczu
Radość po wygranym meczu SPR Chrobry Głogów FB
Wyjazdowy mecz SPR-u Chrobry Głogów w Ostrowie Wielkopolskim zakończył się wygraną zawodników z naszego

Trwa doskonała passa SPR-u Chrobry Głogów. Zespół szczypiornistów z naszego miasta zaliczył czwartą wygraną z rzędu, dzięki czemu awansował na czwarte miejsce w tabeli rozgrywek PGNiG Superligi. Po pokonaniu Gwardii, Wybrzeża i Azotów przyszedł czas na Ostrovię, z którą Chrobry wygrał 25:22.

Już w pierwszej połowie wyjazdowego spotkania głogowianie wyszli na lekkie prowadzenie, które było konsekwentnie utrzymywane. Podobnie wyglądała druga połowa, w której szybkie cztery bramki pozwoliły na bezpieczny odskok. I choć dopingowani przez kibiców miejscowi straty zaczęli odrabiać, to głogowianie nie pozwolili im na przegonienie się i utrzymali delikatną przewagę.

Obecnie SPR znajduje się więc na czwartym miejscu w tabeli, choć będące za nim Puławy i Wybrzeże mają jeden rozegrany mecz mniej.

Kolejny mecz 15 kwietnia w Głogowie. Chrobry podejmie Industrię Kielce.

Arged KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. - Chrobry Głogów 22:25 (11:13)
Ostrovia: Adamski 5, Urbaniak 1, Klopseg 2, Gierak 2, Marciniak 2, Tomczak 3, Wojciechowski 2, Szpera 2, Gajek 3
Chrobry: Dereviankin – Kosznik 4, Tilte 3, Orpik, Jamioł 2, Dadej, Matuszak 5, Otrezov, Styrcz 2, Paterek 6, Skiba 3