Rezerwy Chrobrego wciąż na przedzie IV ligi. Wygrały mecz 8:0

Chrobry II Głogów wciąż prowadzi w IV lidze
Chrobry II Głogów wciąż prowadzi w IV lidze Chrobry Głogów
Druga drużyna Chrobrego Głogów ma za sobą udany mecz z Odrą Ścinawa. Rezerwy z Głogowa wciąż prowadzą w ligowej tabeli.

Bardzo udane spotkanie ma za sobą druga drużyna Chrobrego Głogów. Rezerwy Pomarańczowo-Czarnych pokonały na wyjeździe Odrę Ścinawa aż 8:0.

Chrobry objął prowadzenie już w 2. minucie spotkania, kiedy to Chrobry Michał Fryzowicz zdobył pierwszą bramkę. Na kolejną nie trzeba było długo czekać, bo już po pięciu i bramce Szymona Bartlewicza było 2:0. A na tym nie koniec. Przed zmianą połów dwie bramki zdobył jeszcze Adrian Marciniak a jedną Natan Malczuk . Na przerwę rezerwy Chrobrego schodziły prowadząc 5:0.

Druga połowa też była udana. W tej części meczu kanonadę bramek otworzył Jakub Bartecki. Kolejne gole zapisały się zaś na konto Marcela Jaszczyka oraz Gabriela Draczyńskiego. Tym samym głogowianie wygrali 8:0.

– W tak efektowny sposób Chrobry II zakończył serię trzech spotkań na wyjeździe. W ostatnich dwóch zdobył komplet punktów przy bilansie bramkowym 13:0, czym utrzymał pozycję lidera i z optymizmem przystąpi do domowego meczu w 23 kolejce – informuje biuro prasowe Chrobrego Głogów.

W sobotę 23 kwietnia o godz. 15.00 drugi zespół Chrobrego podejmie Stal Chocianów. Chrobry II prowadzi w tabeli IV ligi z dorobkiem 49 punktów.

ODRA ŚCINAWA - CHROBRY II GŁOGÓW 0:8 (0:5)

BRAMKI: 0:1 Fryzowicz 2, 0:2 Bartlewicz 5, 0:3 Marciniak 30, 0:4 Malczuk 33, 0:5 Marciniak 45, 0:6 Bartecki 73, 0:7 Jaszczyk 84, 0:8 Draczyński 90.

CHROBRY II: Michalak - Malczuk, Wawrzyniak (58 Krawiec), Zarówny, Jandziak (58 Jurgo), Inoue (75 Jaszczyk), Zygmunt (46 Draczyński), Marciniak, Bartlewicz (52 Antkowiak), Fryzowicz, Jóźwiak (66 Bartecki).

ŻÓŁTE KARTKI (CHROBRY II): Zygmunt, Malczuk.