Oferta pracy: Specjalista ds. sprzedaży reklam

km
Polska Press Grupa, wiodący koncern medialny, właściciel m.in. portali Naszemiasto.pl oraz Gazetawroclawska.pl, ponad 30 serwisów informacyjnych, portalu ogłoszeniowego Gratka.pl oraz 9. największych dzienników regionalnych w Polsce, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Polskapresse, wiodący koncern medialny, właściciel m.in. portalu Naszemiasto.pl, ponad 30 serwisów informacyjnych, portalu ogłoszeniowego Gratka.pl oraz 9. największych dzienników regionalnych w Polsce, poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. REKLAMY SPRZEDAŻY REKLAM
Miejsce pracy: Lubin

Opis stanowiska:

-realizacja celów biznesowych firmy poprzez efektywną sprzedaż powierzchni reklamowej do serwisów internetowych Grupy Polskapresse

-obsługa i aktywne pozyskiwanie klientów reklamowych

-obsługa po sprzedażowa i budowanie długotrwałych relacji z klientami

Od idealnego kandydata oczekujemy:

-znajomości lokalnego rynku biznesowego

-doświadczenia w sprzedaży na podobnym stanowisku w sektorze B2B

-min. średniego wykształcenia

-umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych i technik sprzedaży

-umiejętności nawiązywania i utrzymywania efektywnych kontaktów z klientami

-silnej motywacji i nastawienia na realizację celów biznesowych firmy

-samodzielności i kreatywności w wykonywaniu powierzonych zadań

-znajomość zagadnień oraz narzędzi analitycznych związanych z reklamą internetową będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

-możliwość rozwoju zawodowego

-stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wkładu pracy

Dołącz do nas i razem z nami osiągaj sukces!

Oferty zawierające cv oraz list motywacyjny z dopiskiem w temacie wiadomości „Lubin” prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: [email protected]

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz.883)". Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

od 7 lat
Wideo

Krzysztof Bosak i Anna Bryłka przyjechali do Leszna

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!