KGHM SPR Chrobry Głogów pokonał ekipę Ostrovii. Mecz pełen emocji w Ostrowie Wielkopolskim

Emocjonujący mecz w Ostrowie
Emocjonujący mecz w Ostrowie SPR Chrobry Głogów
W meczu Argedu Rebud KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski z KGHM Chrobry Głogów nie brakowało emocji. Głogowianie wygrali wyjazdowy mecz przewagą jednego punktu.

Powrót głogowskiej ekipy na ligowy parkiet przyniósł sporo emocji fanom piłki ręcznej. Głogowianie zmierzyli się na wyjeździe z ekipą z Ostrowa Wielkopolskiego, a spotkanie to było prawdziwym rollercoasterem. Do końca ciężko było stwierdzić, kto odniesie w nim zwycięstwo. Głogowianie schodzili na przerwę remisując 12:12. A w drugiej połowie gra również szła bardzo równo.

Ostatecznie jednak to głogowski Chrobry cieszył się z wygranej. Choć w całym meczu było nieco nerwów, to w końcówce głogowianom udało się utrzymać przewagę. Co prawda tylko jednej bramki, ale tyle wystarczyło, aby zdobyć komplet punktów.

Kolejny mecz już 24 marca. Głogowianie zawalczą u siebie z Gwardią Opole.

Arged Rebud KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski – KGHM Chrobry Głogów 26:27 (12:12)

KPR Ostrovia: Krekora, Balcerek, Zimny - Adamski 8, Urbaniak 4, Klopsteg 2, Gierak 2, Łyżwa, Marciniak, Misiejuk 1, Wojciechowski, Szych, Szpera 4, Krivokapic, Gajek 3, Reznicky 2

KGHM Chrobry: Dereviankin, Stachera 1 – Grabowski 6, Strelnikov 2, Zieniewicz 4, Kosznik 2, Orpik 1, Jamioł, Dadej 1, Matuszak 4, Styrcz, Paterek 5, Hajnos, Skiba 1