SPS Chrobry Głogów przegrał z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Bez punktów na start sezonu

Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Pixabay
Nie ma dobrych wieści dla fanów głogowskiej siatkówki. SPS Chrobry Głogów przegrał pierwszy mecz nowego sezonu.

SPS, który po przerwie wrócił do rozgrywek pierwszoligowych, ma spore plany wobec ligi. Przede wszystkim zapowiadają, że chcą utrzymać się w niej znacznie dłużej niż ostatnim razem, gdy odpadli po sezonie, kiedy to do ligi weszli w zastępstwie wycofanego klubu.

Mecz rozpoczynający sezon nie poszedł jednak po myśli królewskich. SPS Chrobry Głogów nie wywalczył ani jednego seta w starciu z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Królewscy starali się i walczyli, jednak tego dnia musieli przyznać wyższość gospodarzy. Głogowianie przegrali sety: 25:15, 25:22, 25:20.

Do domu SPS wrócił więc bez punktów. Już teraz przygotowuje się jednak do następnego spotkania, które rozegra we własnej hali. 2 października SPS zmierzy się z ZAKSĄ Strzelce Opolskie.