KGHM szuka ludzi do pracy na różne stanowiska. Oto najnowsze oferty ze stycznia 2022 roku!

RED
Magazynier
MERCUS Logistyka sp. z o.o., Centrum Zaopatrzenia Budownictwa Głogów

Twój zakres obowiązków:

Przyjmowanie i wydawanie towarów,

Obsługa prac magazynowych,

Dostawa i rozładunek towarów do odbiorców,

Obsługa wózka widłowego,

Dbanie o porządek i przestrzeganie zasad gospodarki magazynowej,

Praca z zespołem współpracowników.

Firma oferuje:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Stałe wynagrodzenie podstawa + dwa dodatkowe wynagrodzenia,

Atrakcyjny pakiet socjalny (karta multisport, bony świąteczne, ołówkowe, paczki mikołajkowe, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, dofinansowanie biletów do kina, teatru oraz na mecze sportowe),

Pakiet medyczny,

Pracowniczy program emerytalny,

Przyjazną atmosferę w pracy,

Dofinansowanie kosztów dojazdów do i z pracy.

Nasze wymagania:

wykształcenie - zasadnicze zawodowe

Prawo jazdy kat. B

Uprawnienia do obsługi wózka widłowego - UDT
Magazynier MERCUS Logistyka sp. z o.o., Centrum Zaopatrzenia Budownictwa Głogów Twój zakres obowiązków: Przyjmowanie i wydawanie towarów, Obsługa prac magazynowych, Dostawa i rozładunek towarów do odbiorców, Obsługa wózka widłowego, Dbanie o porządek i przestrzeganie zasad gospodarki magazynowej, Praca z zespołem współpracowników. Firma oferuje: Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, Stałe wynagrodzenie podstawa + dwa dodatkowe wynagrodzenia, Atrakcyjny pakiet socjalny (karta multisport, bony świąteczne, ołówkowe, paczki mikołajkowe, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, dofinansowanie biletów do kina, teatru oraz na mecze sportowe), Pakiet medyczny, Pracowniczy program emerytalny, Przyjazną atmosferę w pracy, Dofinansowanie kosztów dojazdów do i z pracy. Nasze wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Prawo jazdy kat. B Uprawnienia do obsługi wózka widłowego - UDT
Sprawdź najnowsze oferty pracy w KGHM na 2022 rok. Miedziowy giganty poszukuje kilkudziesięciu pracowników na najróżniejszych stanowiskach m.in. w Głogowie, Polkowicach, Lubinie i Legnicy. Kliknij w zdjęcie i poznaj szczegóły. Pod ostatnim zdjęć link do wszystkich z ofert.
od 12 lat
Wideo

Gazeta Lubuska. Winiarze liczą straty po przymrozkach.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!