Horror w końcówce! Chrobry Głogów wygrał 3:2 z Odrą Opole. Bramka w ostatnich sekundach! [ZDJĘCIA]

Pomarańczowo-czarni podjęli w sobotę na swoim stadionie ekipę Odry Opole. Po pierwszej połowie zapowiadało się na to, że głogowianie wreszcie zdobędą komplet punktów. Ale w ostatnich minutach meczu Odra doprowadziła do wyrównania. W ostatnich sekundach meczu głogowian uratował Michał Iłków-Gołąb.

Pierwsza połowa zaczęła się dla Chrobrego wyśmienicie. Pierwszą bramkę dla Chrobrego zdobył już w 4. minucie meczu Mikołaj Lebedyński. Drugiego gola dla pomarańczowo-czarnych zdobył w 43. minucie Adrian Benedyczak. Na przerwę pomarańczowo-czarni schodzili więc przy stanie 2:0.

I gdy już kibice w Głogowie szykowali się do świętowania, pomarańczowo-czarni stracili dwie bramki na chwilę przed końcem meczu. W 84. i 86. minucie. Już zanosiło się na remis, gdy w doliczonym czasie gry wynik na 3:2 podniósł Michał Iłków-Gołąb.