Chrobry Głogów pokonał ŁKS Łódź. Komplet punktów został w Głogowie

Kacper Chudzik
Chrobry Głogów S.A.
Dobre wieści dla fanów piłki nożnej w Głogowie. Chrobry Głogów pokonał ŁKS Łódź 1:0.

Autorem bramki dla Chrobrego był Mikołaj Lebedyński, który pokonał bramkarza gości w 57. minucie. Już w 42. minucie Chrobry mógł wyjść na prowadzenie, jednak Mateusz Machaj nie wykorzystał rzutu karnego.

Niemniej jednak komplet punktów został w Głogowie. Wynik cieszy tym bardziej, że mimo niskiego wyniku na boisku sporo się działo, a rywal Chrobrego był drużyną z góry tabeli.

Kolejny mecz 8 maja. Chrobry na wyjeździe zagra ze Stomilem Olsztyn.

CHROBRY GŁOGÓW - ŁKS ŁÓDŹ 1:0 (0:0)

BRAMKI: 1:0 Lebedyński 57

CHROBRY: Leszczyński - Ilków-Gołąb, Bougaidis, Praznovsky, Stolc, Cywka (90 Michalec), Kolenc, Ziemann, Machaj (87 Mandrysz), Piła, Lebedyński (90 Kowalczyk).

ŁKS: Malarz - Wolski, Dąbrowski, Sobociński, Marciniak, Pirulo, Rygaard (67 Sekulski), Trąbka (59 Dominguez), Rozwandowicz (46 Tosik (80 Sajdak)), Janczukowicz (59 Gryszkiewicz), Ricardinho.

ŻÓŁTE KARTKI: Machaj, Cywka, Stolc, Bougaidis - Ricardinho.

SĘDZIA: Sylwester Rasmus (Toruń).