Składy obu drużyn:

Chrobry Głogów - Michał Augustyn, Krzysztof Ziemniak, Michał Michalec, Kamil Sylwestrzak, Adam Samiec, Michał Bukraba, Konrad Kaczmarek, Mateusz Hałambiec, Przemysław Stasiak, Mateusz Niedźwiedź, Zbigniew Grzybowski

Lech Poznań: Jasmin Burić, Marciano Bruma, Jakub Wilk, Siergiej Kriwiec, Kamil Drygas, Bartosz Ślusarski, Luis Henriquez, Grzegorz Wojtkowiak, Mateusz Możdżeń, Vojo Ubiparip, Marcin Kamiński

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU TUTAJ

Zawodnicy pojawiają się na murawie. Witają ich chóralne śpiewy kibiców Chrobrego.

1 min - Rozpoczyna Chrobry, pierwsza akcja pomarańczowych, ale piłka mija prawy słupek bramki Lecha. Uderzał Bukraba

3 min - Zawodnicy z Głogowa zaczęli bez kompleksów. Ziemniak do Grzybowskiego ... spalony. Rozpocznie Burić

5 min - Lech spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola

9 min - Zawodnicy Kolejarza powstrzymują kolejną próbę Chrobrego

11 min - Pomarańczowi coraz odważniej ale Kaczmarek faulował w ataku i piłka dla gości

13 min - Rzut z autu dla głogowian na wysokości pola karnego Lecha, ale piłka szybko wraca pod nogi gości

15 min - Samiec walecznie wyłuskał piłkę na linii bocznej boiska

16 min - Możdżeń usiłował dostać się w pole karne gospodarzy, ale defensorzy radzą sobie z piłkarzem Kolejorza

17 min - Dośrodkowanie na głowę Wilka, ale ten posyła piłkę wysoko nad bramką głogowian

19 min - Zawodnicy Chrobrego nie radzą sobie z defensywą Lecha, brakuje im pomysłu na wykończenie akcji

22 min - Po błędzie Ziemniaka do piłki w polu karnym Chrobrego dopada Ubiparip. Lekkie uderzenie zaskakuje jednak Augustyna i wpada do siatki gospodarzy. Chrobry przegrywa 0:1

23 min - Wojtkowiak dorzuca na na głowę Ubiparipa, ale Augustyn uprzedził piłkarza Lecha

25 min - Uderza Wilka, ale po rykoszecie piłka wychodzi za linię końcową. Od bramki Augustyn

27 min - Niemal wszyscy piłkarze Chrobrego na własnej połowie. Kolejorz rozpoczyna kolejny atak pozycyjny

29 min - Kolejne błędy obrońców Chrobrego. Piłka pod nogami Kriwieca, ale nic z tego nie będzie.

30 min - Błąd przy rozpoczęciu akcji, Wilk przy piłce, uderza ... ponad bramką

31 min - Aut na wysokości pola karnego Lecha, uderza Bukraba ... nad bramką

33 min - Akcja Chrobrego prawą stroną, ale dośrodkowanie pewnie wyłapuje Burić

34 min - Kolejne uderzenie Wilka, ale po rykoszecie piłka wychodzi na róg

35 min - Dośrodkowanie w pole karne Lecha ... od bramki Burić

36 min - Znakomite podanie do Ubiparipa, ale ten uderza wprost w Augustyna. Wynik bez zmian. Goście prowadzą jedną bramką

37 min - Dwójkowa akcja Ślusarskiego i Kriwieca, ale znakomicie broni Augustyn

38 min - Stasiak sam na sam z bramkarzem Lecha, uderza ... wprost w Burića

40 min - Stasiak do Bukraby, ale defensorzy Lecha okazują się lepsi

41 min - Z 25 metrów uderza Ślusarski, ale ponad bramką

42 min - Zawodnicy Chrobrego niesieni dopingiem za wszelką cenę chcą wyrównać przed przerwą, ale ich ataki rozbijają się o obronę Lecha

44 min - Kaczmarek faulowany. Rzut wolny dla Chrobrego z prawej strony boiska. Do bramki 25 metrów.

45 min - Uderza Grzybowski, ale wysoko nad bramką

Koniec pierwszej połowy. Chrobry 0:1 Lech

47 min - Mocny początek Chrobrego, ale piłka mija bramkę Lecha

51 min - Henriquez z prawej strony wprost w ręce Augustyna

53 min - Wynik nadal bez zmian. Goście prowadzą 1:0

55 min - Wszyscy zawodnicy Chrobrego rozpaczliwie bronią się na własnej połowie

57 min - Stilić pojawia się za Ślusarskiego

58 min - Uderzenie Niedźwiedzia blokują defensorzy Lecha

60 min - Lechici konstruują kolejną akcję, a zawodnicy z Głogowa pressingiem próbują odebrać futbolówkę

61 min - Rzut z autu dla Lecha. Wysokość pola karnego gospodarzy, ale wcześniej zmiana w Chrobrym. Schodzi Bukraba, za niego Machaj

63 min - Wan próbuje minąć Henriqueza, ale ten fauluje na środku boiska

64 min - Uderzenie zawodnika Chrobrego z 40 metrów, ale piłka przelatuje daleko od słupka

66 min - Niedźwiedź faulowany w środku pola. Wolny dla Chrobrego

66 min - Kriwiec wywalczył rzut rożny dla Lecha

68 min - Piłka w siatce Chrobrego, ale sędzia odgwizdał wcześniej spalony Wilka

69 min - Grzybowski przed szansą ... spalony

70 min - Kriwiec w środek pola, ale wyjaśnia Sylwestrzak. Na murawie leży Niedźwiedź. Zmiana w Lechu - schodzi Ubiparip, za niego pojawia się Rudnevs. Kibice witają go oklaskami

72 min - Szansa dla Chrobrego, ale za głębokie dośrodkowanie i piłka wychodzi za linię końcową

72 min - Rudnevs pada w polu karnym Chrobrego, a sędzia wskazuje jedenastkę, którą Stilić zamienia na bramkę. Chrobry 0 - 2 Lech. Augustyn niemal obronił ten strzał.

74 min - Dobra akcja Chrobrego. Ale po piłkę bitą z narożnika boiska najwyżej wyskakują defensorzy Lecha

76 min - Na trybunach odezwało się około 30 kibiców Lecha

78 min - Rożny dla Lecha

79 min - Zawodnicy Chrobrego usiłują wyjść z akcją ale zaczyna im brakować szybkości

80 min - Szansa dla Lecha. Faul tuż przy narożniku pola karnego. Przy piłce Stilić i Kriwiec, uderza ten drugi ... w mur

83 min - Rudnev uderza zza pola karnego, ale ponad daleko od lewego słupka bramki chrobrego

87 min - Coraz mniej czasu do końca meczu, piłkarze Chrobrego usiłują atakować coraz wyżej, ale lechici bez problemu radzą sobie z naporem gospodarzy

89 min - Kibice powoli opuszczają stadion. Tymczasem uderza Rudnev .... obok bramki

Sędzia doliczył 3 minuty do drugiej połowy

90 min - 3:0 dla Lecha. Zespołowa akcja lechitów, kilkanaście podań, wreszcie Henriquez podaje do Rudneva i ten z 2 metrów umieszcza piłkę w siatce.

90 min - Grzybowski uderza, ale wprost w bramkarza Lecha. Goście odpowiadają mocnym strzałem w poprzeczkę bramki Chrobrego.

90 min - Rożny i ... koniec meczu.

CHROBRY GŁOGÓW 0:3 LECH POZNAŃ