Legion Głogów wraca z mistrzostw Polski z medalami [ZDJĘCIA]

Zawodnicy Legionu Głogów wzięli udział w mistrzostwach Polski Muaythai oraz Low-kick, na których zdobyli trzy złote, trzy srebrne i jeden brązowy medal.

Złoty medal w Low-kicku wywalczylł Patryk Czestkowski (51 kg junior starszy). Srebro zdobyła Julia Świca (52 kg junior starszy), a brąz Jakub Siemek (57 kg junior starszy).

Z kolei w Muaythai złote medale wywalczyli Patryk Sagan (60 kg senior) oraz Martyna Kierczyńska (60 kg junior). Srebrne krążki zdobyli: Piotr Jurkowski (57 kg senior) oraz Natalia Wajman (48 kg junior).

– Patryk po raz pierwszy sięgnął po amatorski tytuł Mistrza Polski seniorów a Martyna po wygranym w pięknym stylu finale po raz kolejny została uznana najlepszą zawodniczką turnieju – mówi trener Maciej Domińczak.

Teraz przed Legionistami otwarte mistrzostwa Belgii w Muaythai, a następnie Puchar Świata w Budapeszcie.