Chrobry wygrywa z Ruchem 2:0

Kolejne punkty trafiły na konto pomarańczowo-czarnych. Chrobry pokonał Ruch Zdzieszowice 2:0.

Przełożony mecz okazał się szczęścilwy dla głogowian. Bramki dla Chrobrego zdobyli Krzysztof Kaliciak i Łukasz Kuczer. Pierwsza bramka padła z rzutu karnego w 59. minucie, druga została umieszczona w siatce Ruchu w 90. minutcie spotkania.

CHROBRY GŁOGÓW - RUCH ZDZIESZOWICE 2:0 (0:0)
Chrobry: Janicki - Ziemniak, Samiec, Damyanov, Niewieściuk, Sędziak, Ulatowski, Michalski (80 Kuczer), Kaliciak, Szczepaniak (85 Michalec), Ilków-Gołąb (46 Wan).

Ruch: Kasprzik - Krzysztoporski, Kierdal (56 Sotor), Bachor, Polak, Kapłon, Szyndzielorz (87 Sandecki), Lachowski, Hanzel, Łączek (72 Kiliński), Bella (63 Sobik).

Szymon Grabowski: Miejsce Lechii jest w ekstraklasie, Arki również