Chrobry Głogów pokonał Pogoń Siedlce i awansuje do 1/8 Pucharu Polski

Chrobry Głogów S.A.
Dwie bramki Konrada Kaczmarka zapewniły Chrobremu Głogów awans do 1/8 Pucharu Polski.

W wyjazdowym spotkaniu głogowianie zmierzyli się z drugoligową Pogonią Siedlce. Już w 12. minucie Konrad Kaczmarek po raz pierwszy skierował piłkę do siatki rywala. Drugi raz dokonał tego 13 minut później... I na tym historia bramek tego spotkania prawdopodobnie by się zakończyła... ale w ostatniej minucie doliczonego czasu gry gospodarze zdołali zdobyć honorową bramkę.

Już wcześniej gospodarze próbowali odmienić losy spotkania, jednak pomarańczowo-czarni skupili się głównie na obronie wyniku. I to skupienie skutkowało. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Chrobrego.