Chrobry Głogów awansował do ćwierćfinału Pucharu Polski!

Chrobry Głogów S.A.
Pomarańczowo-czarni w meczu 1/8 Pucharu Polski pokonały grającego w Ekstraklasie Piasta Gliwice!

Wielki sukces Chrobrego Głogów. Drużyna awansowała do ćwierćfinału Pucharu Polski, w którym zmierzy się z Arką Gdynia!

To Piast w pierwszej połowie wyszedł na prowadzenie, jednak dzięki golu Mateusza Machaja Chrobremu udało się wyrównać tuż przed przerwą. W drugiej połowie pomarańczowo-czarni zdobyli drugą bramkę i w ten sposób wyautowali Piasta z pucharu. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla gospodarzy.

CHROBRY GŁOGÓW - PIAST GLIWICE 2:1 (1:1)