SPR Chrobry Głogów awansuje na czwarte miejsce

SPR Chrobry Głogów wygrywa z Azotami Puławy
SPR Chrobry Głogów wygrywa z Azotami Puławy SPR Chrobry Głogów
Trwa doskonała passa głogowskich szczypiornistów. W środę SPR Chrobry Głogów pokonał na własnej hali Azoty Puławy 34:28 (15:11) i awansował na czwarte miejsce w tabeli PGNiG Superligi.

To już kolejny dobry mecz zawodników SPR-u. Do tej pory to właśnie Azoty zajmowały czwarte miejsce, z przewagą jednego punktu nad głogowianami. Dzięki temu zwycięstwu sytuacja się odwróciła.

Mecz nie był łatwy, bo i przeciwnik był bardzo dobry. Mimo początkowych problemów, Chrobry rozkręcał się z minuty na minutę i już do przerwy prowadził 15:11. W drugiej połowie też nie było lekko, rywal starał się odrobić straty za wszelką cenę. Ale i tym razem dobra gra, mimo paru słabszych chwil, poskutkowała i głogowianie wygrali 34:28.

Kolejny mecz SPR rozegra w przyszyłym tygodniu z KPR Legionowo.

KS SPR Chrobry Głogów – KS Azoty Puławy 34:28 (15:11)
Chrobry: Stachera, Kapela | Bednarek, Świtała 9, Mochocki, Gromyko 4, Łucak 2, Gujski 7, Biegaj, Prakapenia 8, Świątek 2, Gregor 2

Azoty: Stęczniewski, Rasimas | Ćwikliński 1, Tylutki, Jankowski 1, Łyżwa 1, Kus, Tarabochia 4, Babicz 2, Szyba 6, Przybylski, Masłowski 1, Krajewski 6, Sobol 6, Grzelak