Piłka ręczna: Chrobry Głogów przegrał z MMTS-em

Paweł Pluta
Piotr Krzyżanowski
Tydzień temu piłkarze ręczni Chrobrego w ostatniej kolejce rundy zasadniczej PGNiG Superligi wygrali w Kwidzynie z MMTS-em 32:29, dzięki czemu zapewnili sobie utrzymanie, awansując do play-off.

W sobotę już takiej niespodzianki podopieczni Tadeusza Jednoroga nie zrobili, przegrywając z MMTS-em 22:31 w pierwszym meczu ćwierćfinałowym play-off (gra się do dwóch zwycięstw). Głogowianie zaczęli nieźle, bo wygrywali 3:2.

Po kwadransie był remis po 8, a do przerwy wicemistrzowie Polski wygrywali tylko jedną bramką. Po zmianie stron zawodnicy z Kwidzyna systematycznie powiększali przewagę.

Przez 15 minut drugiej połowy gospodarze zdobyli osiem bramek przy tylko dwóch golach Chrobrego i zrobiło się 23:16 dla MMTS-u.

Brakuje Ci informacji o drużynie z Twojej miejscowości? Zostań korespondentem serwisu maleligi.pl

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?