Dobry start maratończyków z głogowskiej policji

mr
zdjęcie ilustracyjne
Dwójka biegaczy reprezentowała głogowską komendę podczas 9 edycji Maratonu w Dębnie.

Na starcie biegu liczącego 42 km i 195 m wystartowało ogółem 1091 zawodników, w tym 90 policjantów z całej Polski. Głogów reprezentowali: Monika Tuczyńska i Grzegorz Dagiel.

W policyjnej kategorii głogowianka na metę przybiegła jako 4 wśród policjantek i jako 69 w kategorii open. Grzegorz Dagiel dla którego był to już szósty maraton, trasę pokonał w czasie 3 godzin i 5 minut, i tym samym zajął 92 miejsce w kategorii open. W policyjnej kategorii, Grzegorz Dagiel zajął 10 miejsce, w tym 5 w swojej kategorii wiekowej.

źródło: KPP Głogów