Rada Gminy Brzyska
Grzegorz Józef Stanek (KWW Ku Lepszej Przyszłości) – Błażkowa – 122 głosy (68,16 proc.)
Przemysła Kamil Madej (KWW Lepsze Jutro dla Gminy Brzyska) – Błażkowa – 68 głosów (42,77 proc.)
Aleksander Piotr Maguda (KWW Ku Lepszej Przyszłości) – Błażkowa – 107 głosów (68,15 proc.)
Grzegorz Rakoczy (KWW Rozwój Brzysk) – Błażowa – 80 głosów (37,38 proc.)
Piotr Wojciech Węgrzyn (KWW Lepsze Jutro dla Gminy Brzyska) – Brzyska – 101 głosów (59,41 proc.)
Ewelina Maria Dziedzic (KWW Lepsze Jutro dla Gminy Brzyska) – Brzyska – 95 głosów (52,78 proc.)
Tomasz Jan Kozak (KWW Sołtysi Razem) – Brzyska – 135 głosów (63,68 proc.)
Józef Nocek (KWW Razem dla Gminy Brzyska) – Brzyska – 99 głosów (50 proc.)
Adam Jan Potrzeba (KWW Razem dla Gminy Brzyska) – Brzyska – 84 głosy (38,89 proc.)
Jerzy Paweł Jurkowski (KWW Razem dla Gminy Brzyska) – Kłodawa – 90 głosów (55,21 proc.)
Rafał Dominik Wojdyła (KWW Rozwój Brzysk) – Ujazd – 149 głosów (63,68 proc.)
Stanisław Paweł Papciak (KWW Sołtysi Razem) – Wróblowa – 138 głosów (84,66 proc.)
Stanisław Józef Madejczyk (KWW Razem dla Gminy Brzyska) – Wróblowa (nie miał kontrkandydata)
Małgorzata Grzyb (KWW Razem dla Gminy Brzyska) – Lipnica Dolna – 147 głosów (49,66 proc.)
Jan Niezgoda (KWW Rozwój Brzysk) – Dąbrówka – 143 głosy (50,53 proc.)
Rada Gminy Dębowiec
Paweł Michał Mastej (KWW Wolanie 2024) – Wola Cieklińska – 132 głosy (48 proc.)
Piotr Józef Poliwka (KWW Nasza Gmina) – Cieklin – 284 głosy (89,03 proc.)
Piotr Mirosław Gołuch (KWW Zgoda) – Cieklin – 117 głosów (50 proc.)
Stefan Adam Martauz (KWW Nasza Gmina) – 170 głosów (65,38 proc.)
Bolesława Krystyna Mastaj (KWW „Wspólne Dobro”) – Łazy Dębowieckie – 162 głosy (62,79 proc.)
Małgorzata Danuta Nowakowska (KWW Nasza Gmina) – Dębowiec – 199 (77,43 proc.)
Marzena Agata Więcek (KWW Nasza Gmina) – Dębowiec – 151 głosów (72,25 proc.)
Krzysztof Tadeusz Michalski (KWW Nasza Gmina) – Dębowiec - 165 głosów (64,45 proc.)
Witold Wątroba (KWW Nasza Gmina) – Dębowiec (nie miał kontrkandydatów)
Barbara Bronisława Setlak (KWW Nasza Gmina) – Majscowa – 113 głosów (58,25)
Janusz Franciszek Wiatr (KWW Nasza Gmina) – Zarzecze – 143 głosy(71,50 proc.)
Teresa Pachana (KWW Nasza Gmina) – Zarzecze – 159 głosów (66,53 proc.)
Zofia Katarzyna Misiołek (KWW Nasza Gmina) – Wola Dębowiecka (nie miała kontrkandydatów)
Dorota Maria Sroka – Lewosz (KWW Nasza Gmina) – Dobrynia – 128 głosów (64,97 proc.)
Wiesław Pięta (KWW Nasza Gmina) – Folusz – 132 głosy (77,65 proc.)
Rada Gminy Jasło
Małgorzata Anna Maziarka (KWW Moja Mała Ojczyzna) – Kowalowy – 175 głosów (47,04 proc.)
Wioletta Hap (KWW Jedność Lokalna) – Warzyce – 244 głosy (63,54 proc.)
Dariusz Mirosław Buba (KWW Inicjatywa Rozwoju Gminy Jasło) – Warzyce – 199 głosów (63,78 proc.)
Józef Dziedzic (KWW Jedność Lokalna) – Zimna Woda – 192 głosy (39,18 proc.)
Waldemar Macek (KWW Inicjatywa Rozwoju Gminy Jasło) – Niepla – 210 głosów (50,12 proc.)
Rafał Piotr Czekalski (KWW Jedność Lokalna) – Szebnie – 275 głosów (57,53 proc.)
Marek Kmiecik (KWW Jedność Lokalna) – Wolica – 208 głosów (30,68 proc.)
Mieczysław Baran (KWW Wspólna Gmina) – Łaski – 182 głosy (43,23 proc.)
Maciej Wojciech Jagielski (KWW Macieja Jagielskiego) – Niegłowice – 373 głosy (69,20 proc.)
Krzysztof Kazimierz Brągiel (KWW Jedność Lokalna) – Osobnica (nie miał kontrkandydatów)
Wincenty Józef Ochwat (KWW Jedmość Lokalna) – Osobnica – 164 głosy (34,02 proc.)
Łukasz Józef Kosiek (KWW Inicjatywa Rozwoju Gminy Jasło) – Osobnica – 164 głosy (39,71 proc.)
Jan Bogusław Czajka (KWW Jedność Lokalna) – Trzcinica – 175 głosów (47,68 proc.)
Magdalena Dorota Głowaty (KWW Inicjatywa Rozwoju Gminy Jasło) – Trzcinica – 200 głosów (37,24 proc.)
Macin Gustek (KWW Wspólna Gmina) – Opacie – 245 głosów (49,10 proc.)
Rada Miejska w Kołaczycach
Aleksander Józef Śliż (KWW Porozumienie Samorządowe Ponad Podziałami) – Krajowice - 54 głosy (26,60 proc.)
Andrzej Michał Maziarz (KWW Razem dla Gminy) – Kołaczyce – 137 głosów (35,68 proc.)
Stefan Mieczysław Podgórski (KW Prawo i Sprawiedliwość) – Kołaczyce – 108 głosy (32,43 proc.)
Kamila Otylia Żołądź (KWW Razem dla Gminy) – Nawsie Kołaczyckie – 72 głosy (29,15 proc.)
Tomasz Marcin Dąbrowski (KWW Rozwój dla Gminy Kołaczyce) – Nawsie Kołaczyckie - 121 głosów (40,88 proc.)
Tomasz Jakub Namysł (KWW Porozumienie Samorządowe Ponad Podziałami) – Nawsie Kołaczyckie – 120 głosów (43,01 proc.)
Grzegorz Józef Leśniak (KW Prawo i Sprawiedliwość) – Bieździedza – 121 głosów (39,67 proc.)
Piotr Andrzej Hendzel (KW Prawo i Sprawiedliwość) – Bieździedza – 171 głosów (52,62 proc.)
Grzegorz Jan Żmuda (KWW Razem dla Gminy) – Bieździadka – 155 głosów (48,90 proc.)
Rafał Paweł Podgórski (KW Prawo i Sprawiedliwość) – Kołaczyce – 76 głosów (27,34 proc.)
Mateusz Jacek Michalec (KWW Razem dla Gminy) – Lublica – 111 głosów (39,93 proc.)
Danuta Baran (KWW Razem dla Gminy) – Sieklówka – 78 głosów (31,20 proc.)
Agata Ochałek – Skałba (KWW Razem dla Gminy) – Sieklówka – 104 głosy (41,11 proc.)
Stanisław Jan Rogaczewski (KWW Porozumienie Samorządowe Ponad Podziałami) – Sowina – 79 głosów (42,93 proc.)
Wioleta Garstka (KWW Porozumienie Samorządowe Ponad Podziałami) – Sowina – 68 głosów (39,31 proc.)
Rada Gminy Krempna
Janusz Kuczała (KWW Razem dla Gminy Krempna) – Ożenna – 27 głosów (56,25 proc.)
Roman Michał Cichoń (KWW Razem dla Gminy Krempna) – Wyszowatka – 24 głosy (51,06 proc.)
Rafał Wojciech Bilski (KWW Razem dla Gminy Krempna) – Kotań – 41 głosów (82 proc.)
Mariusz Bryjak (KWW Razem dla Gminy Krempna) – Kotań – 41 głosów (51,25 proc.)
Czesław Skocz (KWW Razem dla Gminy Krempna) – Krempna – 35 głosów (83,33 proc.)
Bożena Kogut – Janus (KWW Razem dla Gminy Krempna) – Krempna (nie miała kontrkandydatów)
Kazimierz Ludwik Szymczyk (KWW Razem dla Gminy Krempna) – Krempna – 30 głosów (69,77 proc.)
Bogdan Piotr Szot (KWW Twój Głos – Twoja Gmina) – Krempna – 35 głosów (51,47 proc.)
Patrycja Natalia Joachimiak (KWW Twój Głos – Twoja Gmina) – Polany – 41 głosów (53,25 proc.)
Halina Dziadosz (KWW Razem dla Gminy Krempna) – Polany – 45 głosów (78,95 proc.)
Maria Janina Sanicka (KWW Razem dla Gminy Krempna) – Myscowa (nie miała kontrkandydatów)
Kinga Ewelina Leputa (KWW Aktywne Kobiety Myscowa) – Myscowa – 28 głosów (54,90 proc.)
Elżbieta Marzena Salwa (KWW Twój Głos – Twoja Gmina) – Świątkowa Mała – 13 głosów (65 proc.)
Przemysław Andrzej Telep (KWW Razem dla Gminy Krempna) – Świątkowa Wielka – 24 głosy (52,17 proc.)
Stanisława Sanicka (KWW Razem dla Gminy Krempna) – Świątkowa Wielka – 24 głosy (75 proc.)
Rada Gminy Nowy Żmigród
Piotr Michał Kudłaty (KWW Razem dla Gminy Nowy Żmigród) – Nowy Żmigród – 113 głosów (35,53 proc.)
Mateusz Edmund Smyka (KWW Razem dla Gminy Nowy Żmigród) – Nowy Żmigród – 166 głosów (56,27 proc.)
Dorota Romanek (KWW Razem dla Gminy Nowy Żmigród) – Toki – 153 głosy (52,22 proc.)
Dawid Daniel Kmiecik (KWW Razem dla Gminy Nowy Żmigród) – Grabanina – 123 głosy (41,69 proc.)
Grzegorz Edward Munia (KWW Razem dla Gminy Nowy Żmigród) – Nienaszów – 144 głosy (53,33 proc.)
Ryszard Józef Kusz (KWW Razem dla Gminy Nowy Żmigród) – Łysa Góra – 140 głosów (50,36 proc.)
Krzysztof Mariusz Janusz (KWW Razem dla Gminy Nowy Żmigród) – Łężyny – 209 głosów (69,21 proc.)
Tomasz Dariusz Kmieć (KWW Razem dla Gminy Nowy Żmigród) – Gorzyce – 149 głosów (78,01 proc.)
Henryk Strzelec (KWW Razem dla Gminy Nowy Żmigród) – Stary Żmigród – 222 głosy (79,29 proc.)
Tadeusz Miśkowicz (KWW Samorząd dla Mieszkańców) – Brzezowa – 176 głosów (53,01 proc.)
Dariusz Józef Bułka (KWW Razem dla Gminy Nowy Żmigród) – Makowiska – 91 głosów (52,60 proc.)
Adam Andrzej Harowicz (KWW Razem dla Gminy Nowy Żmigród) – Desznica – 101 głosów (58,38 proc.)
Andrzej Bronisław Głodziak (KWW Razem dla Nowego Żmigrodu) – Mytarz – 244 głosy (65,24 proc.)
Jan Józef Parylak (KWW Razem dla Gminy Nowy Żmigród) – Kąty – 144 głosy (70,59 proc.)
Zygmunt Franciszek Mroczka (KWW „Razem dla Kątów” – Kąty – 107 głosów (56,91 proc.)
Rada Gminy Osiek Jasielski
Mariusz Piotr Kowalski (KWW Andrzeja Stachurskiego Razem dla Gminy Osiek Jasielski) – Czekaj – 73 głosy (54,07 proc.)
Krzysztof Władysław Kiciliński (KWW Andrzeja Stachurskiego Razem dla Gminy Osiek Jasielski) – Samoklęski – 114 głosów (45,97 proc.)
Piotr Paweł Wojdacz (KWW Andrzeja Stachurskiego Razem dla Gminy Osiek Jasielski) – Samoklęski – 108 głosów (59,34 proc.)
Dariusz Krzysztof Brej (KWW Andrzeja Stachurskiego Razem dla Gminy Osiek Jasielski) – Pielgrzymka – 67 głosów (40,12 proc.)
Paweł Józef Ciuła (KWW Andrzeja Stachurskiego Razem dla Gminy Osiek Jasielski) – Pielgrzymka – 118 głosów (62,43 proc.)
Bogdan Józef Twardzik (KWW Andrzeja Stachurskiego Razem dla Gminy Osiek Jasielski) – Mrukowa – 42 głosy (29,58 proc.)
Daniel Socha (KWW Andrzeja Stachurskiego Razem dla Gminy Osiek Jasielski) – Mrukowa – 57 głosów (58,76 proc.)
Krzysztof Bogusław Witusik (KWW Marka Rączki) – Osiek Jasielski – 61 głosów (40,13 proc.)
Tadeusz Jan Zawisza (KWW Andrzeja Stachurskiego Razem dla Gminy Osiek Jasielski) – Osiek Jasielski – 81 głosów (41, 75 proc.)
Stanisław Franciszek Dziadosz (KWW Marka Rączki) – Zawadka Osiecka – 114 głosów (62,30 proc.)
Tadeusz Mastaj (KWW Marka Rączki) – Zawadka Osiecka – 80 głosów (45,20 proc.)
Dariusz Dominik Łaba (KWW Marka Rączki) – Załęże - 106 głosów (54,64 proc.)
Wiesław Piotr Kiełbasa (KWW Marka Rączki) – Załęże – 75 głosów (56,39 proc.)
Mariusz Grzegorz Zagórski (KWW Andrzeja Stachurskiego Razem dla Gminy Osiek Jasielski) – Świerchowa – 97 głosów (66,44 proc.)
Grzegorz Stanisław Myśliwiec (KWW Antoniego Marchewki dla Dobra Gminy Osiek Jasielski) – Świerchowa – 68 głosów – 45,64 proc.
Rada Gminy Skołyszyn
Józef Kielar (KWW Bogusława Kręcisza dla Rozwoju Gminy) – Przysieki (nie miał kontrkandydatów)
Bogusław Władysław Ciołkosz (KWW Bogusława Kręcisza dla Rozwoju Gminy) – Przysieki (nie miał kontrkandydatów)
Janusz Piotr Łyszczarz (KWW Bogusława Kręcisza dla Rozwoju Gminy) – Bączal Górny (nie miał kontrkandydatów)
Bartosz Marcin Serwa (KWW Bogusława Kręcisza dla Rozwoju Gminy) – Bączal Dolny (nie miał kontrkandydatów)
Stanisław Wojdyła (KWW Bogusława Kręcisza dla Rozwoju Gminy) – Lipnica Górna (nie miał kontrkandydatów)
Dariusz Józef Łyszczarz (KWW Bogusława Kręcisza dla Rozwoju Gminy) – Jabłonica (nie miał kontrkandydatów)
Zdzisław Dąbrowski (KWW Bogusława Kręcisza dla Rozwoju Gminy) – Lisów – 170 głosów (59,03 proc.)
Władysław Michał Trzeciak (KWW Bogusława Kręcisza dla Rozwoju Gminy) – Siepietnica (nie miał kontrkandydatów)
Dorota Maria Woźniak (KWW Bogusława Kręcisza dla Rozwoju Gminy) – Sławęcin (nie miał kontrkandydatów)
Andrzej Kazimierz Świerzowski (KWW Bogusława Kręcisza dla Rozwoju Gminy) – Kunowa – 254 głosy (67,20 proc.)
Kazimierz Goleń (KWW Bogusława Kręcisza dla Rozwoju Gminy) – Harklowa (nie miał kontrkandydatów)
Stanisława Nigborowicz (KWW Bogusława Kręcisza dla Rozwoju Gminy) – Święcany (nie miała kontrkandydatów)
Małgorzata Agata Dyda (KWW Bogusława Kręcisza dla Rozwoju Gminy) – Święcany (nie miała kontrkandydatów)
Stanisław Wojciech Kołodziej (KWW Bogusława Kręcisza dla Rozwoju Gminy) – Skołyszyn (nie miał kontrkandydatów)
Sławomir Paweł Drozdowicz (KWW Porozumienie Samorządowe) – Skołyszyn – 236 głosów (49,79 proc.)
Rada Gminy Tarnowiec
Marek Marcin Gruszkoś (KWW Razem dla Gminy Tarnowiec) – Tarnowiec – 113 głosów (45,20 proc.)
Jarosław Paweł Pękala (KWW Razem dla Gminy Tarnowiec) – Tarnowiec – 197 głosów (65,45)
Tadeusz Śmietana (KWW Razem dla Gminy Tarnowiec) – Gliniczek – 162 głosy (68,94 proc.)
Agnieszka Barbara Grasela (KWW Razem dla Gminy Tarnowiec) – Czeluśnica (nie miała kontrkandydatów)
Piotr Henryk Urbanik (KWW Razem dla Gminy Tarnowiec) – Wrocanka – 183 głosy (66,79 proc.)
Dawid Głowacki (KWW Razem dla Gminy Tarnowiec) – Potakówka – 108 głosów (73,47 proc.)
Grzegorz Antoni Myśliwiec (KWW Razem dla Gminy Tarnowiec) – Glinik Polski – 166 głosów (83,84 proc.)
Piotr Tadeusz Sysoł (KWW Razem dla Gminy Tarnowiec) – Nowy Glinik (nie miał kontrkandydatów)
Tadeusz Stanisław Giebułtowski (KWW Razem dla Gminy Tarnowiec) – Umieszcz (nie miał kontrkandydatów)
Łukasz Stryczniewicz (KWW Razem dla Gminy Tarnowiec) – Łajsce (nie miał kontrkandydata)
Teresa Grzesik (KWW Samorząd dla Mieszkańców) – Łubno Szlacheckie – 105 głosów (57,07 proc.)
Kazimierz Buratyn (KWW Razem dla Gminy Tarnowiec) – Łubienko (nie miał kontrkandydatów)
Jarosław Janusz Lula (KWW Porozumienie Samorządowe Ponad Podziałami) – Dobrucowa – 213 głosów (68,27 proc.)
Dariusz Tadeusz Szerląg (KWW Razem dla Gminy Tarnowiec) – Roztoki – 103 głosy (58,19 proc.)
Dawid Jakub Goleń (KWW Razem dla Gminy Tarnowiec) – Sądkwoa – 134 głosy (66,67 proc.)
Rada Miejska Jasła
KWW Odnowa
Bogusława Wójcik – 265 głosów (6,07 proc.)
Joanna Banach-Gancarz – 186 głosów (4,26 proc.)
Krystyna Sikora – 303 głosy (6,80 proc.)
Tomasz Stanek – 288 głosów (6,46 proc.)
Marcin Węgrzyn – 421 głosów (9,64 proc.)
Jerzy Okarma – 299 głosów (6,85 proc.)
Agnieszka Sobczyk – 177 głosów (4,05 proc.)
KWW Wojciecha Zająca
Robert Snoch – 301 (6,89 proc.)
Piotr Samborski – 152 (3,48 proc.)
Wojciech Zając – 374 głosy (8,40 proc.)
Krzysztof Pec – 295 głosów (6,62 proc.)
Urszula Czyżowicz – 209 głosów (4,79 proc.)
Anna Szprucińska – 194 głosy (4,44 proc.)
KWW „Jaślanie”
Jan Pierzchała – 438 głosów (10,03 proc.)
Leszek Znamirowski – 269 głosów (6.04 proc.)
Krzysztof Czeluśniak – 334 głosy (7,65 proc.)
KKW Koalicja Obywatelska
Jolanta Jachym – 171 głosów (3,92 proc.)
Artur Dudek – 216 głosów (4,85 proc.)
Piotr Bialik – 236 głosów (5,40 proc.)
KWW Bogdana Ziemby
Bogdan Ziemba – 278 głosów (6,24 proc.)
KWW Andrzeja Czerneckiego
Mariola Mazur – 165 głosów (3,78 proc.)
Atak migranta na granicy. Ranny polski żołnierz
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?