3 z 21
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: Lubin ul. Marii Skłodowskiej Curie 174...

Praca KGHM. Najnowsze oferty (październik 2022) z Legnicy, Lubina, Głogowa. Sprawdź i aplikuj!

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Lubin ul. Marii Skłodowskiej Curie 174
Twój zakres obowiązków:

Przyjmowanie i wydawanie towarów,

Obsługa prac magazynowych,

Dostawa i rozładunek towarów do odbiorców,

Obsługa wózka widłowego,

Dbanie o porządek i przestrzeganie zasad gospodarki magazynowej.

Firma oferuje:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Stałe wynagrodzenie podstawa + dwa dodatkowe wynagrodzenia,

Atrakcyjny pakiet socjalny (karta multisport lub karta Medicover sport, bony świąteczne, ołówkowe, paczki mikołajkowe, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, dofinansowanie biletów do kina, teatru oraz na mecze sportowe),

Pakiet medyczny,

Pracowniczy program emerytalny,

Przyjazną atmosferę w pracy,

Dofinansowanie kosztów dojazdów do i z pracy.

Nasze wymagania:

wykształcenie - średnie

Prawo jazdy kat. B

Uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT