4 z 21
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: Lubin...

Praca KGHM. Najnowsze oferty (październik 2022) z Legnicy, Lubina, Głogowa. Sprawdź i aplikuj!

Programista Aplikacji i Systemów IT

Miejsce pracy: Lubin
Twój zakres obowiązków:

Prace analityczne, projektowe i programistyczne związane z tworzeniem, rozwijaniem oraz utrzymaniem warstwy front-end w aplikacjach

Rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem warstwy front-end wcześniej utworzonych aplikacji

Prowadzenie dokumentacji realizowanych prac, w tym dokumentacji technicznej tworzonego oprogramowania

Bieżąca współpraca z pracownikami z obszaru rozwoju i wdrożeń rozwiązań IT przy tworzeniu nowych i rozwijaniu istniejących rozwiązań

Udzielanie wsparcia pracownikom z obszaru eksploatacji i utrzymania rozwiązań IT

Nasze wymagania:

Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym

3 lata doświadczenia jako programista front-end

Znajomość JavaScript/TypeScript,

Znajomość: React, Angular lub Vue.js

Znajomość HTML5/CSS

Znajomość Bootstrap

Znajomość: flexbox, grid, preprocesory SCSS/SASS,

Znajomość zasad inżynierii oprogramowania

Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej

Znajomość języka polskiego w stopniu komunikacyjnym

Chęć do nauki, ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji

Zdolności analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów

Poczucie estetyki i ergonomii poparte portfolio zrealizowanych projektów

Dyspozycyjność

Umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane:

Umiejętność tworzenia webpartów w SharePoint Online

Umiejętność praktycznego budowania i stosowania testów automatycznych

Znajomość REST/RESTFULL • WebAPI • Open API / Swagger

Znajomość technologii MS365

Praktyczna znajomość systemów kontroli wersji oraz CI/CD i DevOps • Git, GitLab, GitLab Runner, • Npm, Gulp, Grunt, Webpack

Znajomość i rozumienie heurystyk Nielsena

Znajomość Material Design oraz Human Interface Guidelines

Znajomość • frameworka SPFX, • Platformy .NET (C#, ASP.NET, .NET CORE), • Środowiska Azure