Piotr Kajrys na piątkę V runda pucharu PZM/ATV w motocrossie quadów

(WM)
Zawody odbyły się na torze w Lesznie. Głogowski Automobilklub reprezentowało podczas tej rundy dwóch zawodników, Piotr Kajrys i Jerzy Olszewski. Pierwszy z nich z dorobkiem 32 punktów zajął 5.

Zawody odbyły się na torze w Lesznie. Głogowski Automobilklub reprezentowało podczas tej rundy dwóch zawodników, Piotr Kajrys i Jerzy Olszewski. Pierwszy z nich z dorobkiem 32 punktów zajął 5. miejsce w klasyfikacji indywidualnej. Z kolei Olszewski z 16 oczkami uplasował się na dalekiej 14. pozycji. Kajrys startował na quadzie firmy Yamaha, z kolei Olszewski na sprzęcie marki Suzuki.
Imprezę wygrał Paweł Bartkowiak z WKM Wschowa (w dwóch wyścigach zgromadził komplet 50 punktów). W klasyfikacji generalnej po pięciu rundach Kajrys zajmuje 14. lokatę (60 pkt) a Olszewski 19. pozycję (36 pkt).
Kolejna runda zostanie rozegrana w Obornikach Wielkopolskich 23 września.