3 z 21
Przesuń zdjęcie palcem
MAGAZYNIER...

Jest praca w KGHM! Najnowsze oferty w Polskiej Miedzi z kwietnia 2022. Poszukiwani fachowcy wielu specjalności. LISTA

MAGAZYNIER

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Legnica

Twój zakres obowiązków:

Przejmowanie dostaw towaru - mebli i artykułów wyposażenia wnętrz,

Planowanie wykorzystania powierzchni magazynowej i rozmieszczania towarów,

Przygotowywanie zamówień do wywozu do klienta,

Załadunek towarów na auta dostawcze,

Obsługa urządzeń magazynowych,

Regularna inwentaryzacja stanów magazynu,

Odpowiedzialność materialna za powierzone mienie.

Firma oferuje:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Stałe wynagrodzenie podstawa + dwa dodatkowe wynagrodzenia,

Atrakcyjny pakiet socjalny (karta multisport, bony świąteczne, ołówkowe, paczki mikołajkowe, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, dofinansowanie biletów do kina, teatru oraz na mecze sportowe),

Pakiet medyczny,

Pracowniczy program emerytalny,

Przyjazną atmosferę w pracy,

Dofinansowanie kosztów dojazdów do i z pracy.

Nasze wymagania:

wykształcenie - zasadnicze zawodowe

wymagany staż - 6 miesięcy

Dobra organizacja pracy

Umiejętność pracy w zespole

Zdolność techniczne - montaż mebli

Dyspozycyjność