Głogów: Kibice nie wytrzymali

Aż cztery bramki strzelili głogowianom rywale z Tura Turem. Sobotni mecz zakończył się wynikiem 0:4. Wielu kibiców nie wytrzymało do końca meczu.

Jeśli pierwsze minuty meczu dały kibicom jakieś nadzieję, to już po paru chwilach okazały się one złudne. W 41 minucie rywale celnie umieścili piłkę w siatce głogowian.Potem było już tylko gorzej.

Wielu kibiców, którzy przyszli na mecz, nie wytrzymało do końca i opuściło stadion.

Tym samym Chrobry spadł na czwarte miejsce w tabeli i jego szanse na dogonienie drugiej Miedzi Legnica są już raczej małe.

Nie spodziewałem się czegoś takiego – mówił Paweł, kibic Chrobrego. – To wygląda tak, jakby oni bali się grać dobrze i awansować, bo sobie nie poradzą. Ten mecz był po prostu straszny.