Chrobry gromi Oławę

Łukasz Jaremkiewicz
Trzecioligowi piłkarze Chrobrego Głogów rozgromili przed własną publicznością MKS Oława 4:0.

Ten mecz skończył się dla przyjezdnych już przed przerwą, bo w ciągu pierwszych 45 minut Chrobry trzykrotnie trafił do ich bramki. Wtedy na listę strzelców wpisywali się Łukasz Ochmański, Mateusz Machaj i Przemysław Stasiak. W samej końcówce dzieła zniszczenia dokonał Arkadiusz Waszkowiak, dla którego był to pierwszy ligowy gol, odkąd jest w Głogowie.

Początkowo mecz Chrobrego z MKS-em miał się odbyć w Oławie. Tam zgody na przeprowadzenie zawodów z udziałem głogowskich fanów nie wyraziła policja,
więc obie drużyny musiały zagrać w Głogowie.

W tabeli bez większych zmian. Lideruje Chrobry, który ma siedem punktów przewagi nad drugą Ilanką Rzepin, jednak także o jeden rozegrany mecz więcej.