Znajdź się na zdjęciach z meczu Chrobry Głogów - GKS Jastrzębie. ZDJĘCIA

Więcej zdjęć z trybun meczu Chrobrego Głogów z GKS Jastrzębie na kolejnych slajdach Kacper Chudzik
25 września Chrobry Głogów zmierzył się z GKS-em Jastrzębie w meczu Fortuna 1. Ligi. Głogowianie wygrali 2:0. Przygotowaliśmy dla Was galerię zdjęć kibiców z trybun głogowskiego stadionu.

Mecz 10. kolejki Fortuna 1. Ligi był dla Chrobrego i jego kibiców wyjątkowy. Po raz pierwszy w tym sezonie Pomarańczowo-Czarni wystąpili na swoim stadionie przed głogowską publicznością. Wcześniej nie pozwalały na to prace nad podgrzewaną murawą. W spotkaniu tym głogowianie podjęli GKS Jastrzębie.

Głogowianie dosyć szybko wyszli na prowadzenie, ku radości kibiców zgromadzonych na stadionie przy ul. Wita Stwosza w Głogowie. W 13. minucie bramkę dla gospodarzy zdobył Mikołaj Lebedyński. W 81. minucie wynik na 2:0 podniósł Dominik Dziąbek.

CHROBRY GŁOGÓW - GKS JASTRZĘBIE 2:0 (1:0)
BRAMKI: 1:0 Lebedyński 13, 2:0 Dziąbek 81
CHROBRY: Leszczyński - Ziemann, Praznovsky, Bougaidis, Banasiak, Mandrysz, Kolenc, Bochnak (69 Dziąbek), Lebedyński, Piła (79 Ilków-Gołąb), van der Heijden (74 Machaj).
GKS: Reclaf - Słodowy (73 Zejdler), Bojdys, Niewiadomski (82 Gajda), Kuczałek, Kamiński, Kulawiak, Balboa, Handzlik (61 Feruga), Gulczyński (61 Rumin), Borkała.
ŻÓŁTE KARTKI: Banasiak - Bojdys.
SĘDZIA: Sylwester Rasmus (Toruń).