Zawody wędkarskie o puchar wójta Gminy Kotla

Grażyna Szyszka
Zawody wędkarskie zorganizowało koło Jaz w Kotli
Zawody wędkarskie zorganizowało koło Jaz w Kotli arch. gm. Kotla
W zawodach wędkarskich wystartowało 13 wędkarzy zrzeszonych w Kole Wędkarskim „JAŹ”. Puchar zdobył Jan Grabia, Grand Prix 2013 otrzymał Zbigniew Górski.

Zawody wędkarskie spiningowe zorganizowano 6 października. Wędkarze rywalizowali o Puchar Wójta Gminy Kotla. W zawodach wzięło udział 13 wędkarzy zrzeszonych w Kole Wędkarskim „JAŹ”.

Zawody wędkarskie rozpoczęły się wczesnym rankiem. Najlepszym tego dnia okazał się Jan Grabia. Drugie miejsce zajął Zbigniew Górski, trzecie Jerzy Stankiewicz, czwarte Przemysław Marut, a piąty był Robert Skiba.
Zawody wędkarskie, zorganizowane na zakończenie sezonu były tez okazją do całorocznego podsumowania wyników i pracy wędkarzy.
Grand Prix 2013 zdobył Zbigniew Górski, pozostała klasyfikacja przedstawia się następująco:
14.Stanisław Horbatowski

W zakończeniu sezonu i wręczaniu pucharów uczestniczyli wójt Gminy Kotla Łukasz Horbatowski oraz przewodnicząca gminnej rady Halina Przybylska.

Oprócz pucharów nastąpiło również wręczenie medali. Wójt Łukasz Horbatowski został odznaczony
i mianowany Honorowym Wędkarzem koła nr 5 JAŹ Kotla, natomiast przewodnicząca rady otrzymała medal za wspieranie Koła. Medalem została również odznaczona Elżbieta Janikowska, jedyna kobieta i wyjątkowy wędkarz Koła.