Wygrana siatkarzy. SPS Chrobry Głogów pokonał Olimpię Sulęcin

Zdjęcia z meczu w Sulęcinie
Zdjęcia z meczu w Sulęcinie Artur Pawlik / Facebook SPS Chrobry Głogów
Komplet punktów przywieźli do Głogowa siatkarze ekipy SPS Chrobry. W wyjazdowym spotkaniu pokonali oni Olimpię Sulęcin 3:1.

Pierwszy set spotkania w Sulęcinie należał do gospodarzy, którzy pokonali w nim przyjezdnych do 20. Walka była jednak bardzo zacięta i wyrównana. Podobnie było w kolejnych setach, z tą jednak różnicą, że to głogowianie byli w nich górą. Najpierw wygrali do 23, potem do 22 i wreszcie do 19. Tym samym cały mecz zwyciężył Chrobry wynikiem 3:1.

Szczególne uznanie za ten mecz należą się Krzysztofowi Rykale, który otrzymał tytuł MVP spotkania. Dla głogowskiej drużyny zdobył on w sumie 29 punktów.

Przed głogowianami teraz komplet spotkań domowych. Pod rząd rozegrają we własnej hali cztery spotkania. Będą to:

• 12 listopada – SPS Chrobry Głogów - SMS Spała
  • 16 listopada – SPS Chrobry Głogów - Krispol Września
  • 19 listopada – SPS Chrobry Głogów - MKS Będzin
  • 26 listopada – SPS Chrobry Głogów - Visła Bydgoszcz

To drugie zwycięstwo Chrobrego Głogów w tym sezonie Tauron 1. Ligi. W sumie głogowianie zdobyli w siedmiu spotkaniach 9 punktów i znajdują się na 11. miejscu w tabeli rozgrywek.

Na meczu nie brakowało też reprezentacji kibiców z Głogowa. Z zespołem do Sulęcina przyjechali członkowie Klubu Kibica SPS.

Olimpia Sulęcin - SPS Chrobry Głogów 1:3 (25:20, 23:25, 22:25, 19:25)