Od piątku do poniedziałku (8-11 listopada) na drogach miasta i powiatu głogowscy policjanci prowadzą działania „Listopadowy weekend”. Funkcjonariusze drogówki zapowiadają wzmożone kontrole pojazdów.

Podczas długiego weekendu, policjanci będą prowadzić działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Funkcjonariusze będą zwracać uwagę na przestrzeganie przepisów oraz co najważniejsze, trzeźwość kierujących oraz kierowanie po zażyciu środków odurzających.
Ich szczególną uwagę zwrócą takie wykroczenia drogowe jak: przekraczanie dozwolonej prędkości, wyprzedzanie w niedozwolonym miejscu, niedostosowania się do sygnałów świetlnych. Policjanci będą także sprawdzać sposób przewożenia dzieci oraz stosowanie pasów ochronnych.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!