SPS Chrobry Głogów kontra KPS Siedlce. Głogowianie wygrali mecz

Archiwum
Po emocjonującym spotkaniu siatkarze SPS-u Chrobry Głogów pokonali na wyjeździe zespół KPS Siedlce.

Weekendowe spotkanie było ostatnim w tym roku meczem ligowym SPS-u. Przed głogowianami jeszcze tylko jeden mecz Pucharu Polski, który rozegrają 22 grudnia. Zmierzą się w nim ze Stalą Nysa. Start o godz. 18.

Wracając jednak do meczu ligowego. SPS Chrobry Głogów po emocjonującym meczu pokonał KPS Siedlce. Głogowianie wygrali 3 sety, a przegrali 2.

A zaczęło się od wygranej gospodarzy do 19. Potem SPS wygrał dwa sety do 16 i 17. W trzecim znów górą byli gospodarze 25:23. O ostatecznym wyniku zdecydował tie break 15:13, w którym wygrał Chrobry.

KPS Siedlce - SPS Chrobry Głogów 2:3

Sety: 25:19, 16:25, 17:25, 25:23, 13:15.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0