Samobój pogrążył Chrobrego. Przegrany mecz w Nowym Sączu

Chrobry Głogów S.A.
Bez punktów w meczu Chrobrego z Sandecją Nowy Sącz. Głogowianie przegrali spotkanie 2:3.

Chrobry przegrywał przez większą część meczu. Gospodarze zdobyli kontaktowego gola już na początku spotkania. Nadzieje na zdobycie choć punktu urosły na kilka minut przed końcem spotkania, gdy Chrobry wyrównał do 2:2 po golach Iłków-Gołębia oraz Prasnovskyego.

Niestety, na dwie minuty przed regulaminowym końcem meczu na bramkę uderzył wprowadzony chwilę wcześniej Mariusz Gabrych. Piłka odbiła się od klatki piersiowej stojącego na linii strzału Olivera Praznovsky'ego i wpadła do siatki.