Rezerwy Chrobrego Głogów pokonały Spartę Grębocice. Wracają na fotel lidera!

Kacper Chudzik
Chrobry II wraca na fotel lidera ligi
Chrobry II wraca na fotel lidera ligi Chrobry Głogów S.A.
Druga drużyna Chrobrego Głogów pokonała ekipę Sparty Grębocice i zdobyła komplet punktów, który pozwolił jej na powrót na pozycję lidera 4. ligi.

Było to już dziesiąte w tym sezonie zwycięstwo rezerw Chrobrego Głogów. Pomarańczowo-Czarni pokonali na swoim boisku Spartę Grębocice. Głogowianie zdobyli cztery bramki dla siebie... i jedną dla rywala.

Na pierwszą bramkę kibice nie musieli czekać długo. Gol dla Chrobrego padł już w 16. minucie meczu. Na kolejne trzeba było jednak czekać do następnej połowy. Do ostatniej minuty spotkania głogowianie prowadzili już 4:0... wtedy też strzelili bramkę samobójczą.

Ostatecznie Chrobry pokonał Spartę 4:1.

Tym samym głogowianie wracają na fotel lidera ligi. Pozwolił im na to komplet punktów i porażka Mewy Kunice w ostatnim meczu.

Do końca rundy jesiennej jeszcze dwie kolejki. Chrobry rozegra je na wyjeździe. W niedzielę 14 listopada, pojedzie do Prochowic, gdzie zagra z Prochowiczanką. Start o godz. 13.30.

CHROBRY II GŁOGÓW - SPARTA GRĘBOCICE 4:1 (1:0)

BRAMKI: 1:0 Antkowiak 16, 2:0 Jóźwiak 59 (k), 3:0 Jóźwiak 63. 4:0 Marciniak 70, 4:1 Wawrzyniak 90 (sam.)

CHROBRY II: Michalak (80 Turkiewicz) - Malczuk, Iwanowicz, Wawrzyniak, Jandziak, Pieczarka (71 Siudak), Antkowiak, Marciniak, Michalczyk (46 Galas), Krawiec, Jóźwiak (71 Draczyński).

SPARTA: Tyźlik - Hoffman (53 Godlewski), Małucki, Kozłowski, Kubik (60 Kycej), Rybak, Szuszkiewicz (75 Smoliński), Łętkowski, Dobrakowski, Czerwik, Duda.

ŻÓŁTE KARTKI: Małucki, Kozłowski.

Rezerwy Chrobrego Głogów pokonały Spartę Grębocice. Wracają ...