Remis Chrobrego w Suwałkach. Kolejny ważny punkt dla pomarańczowo-czarnych

Chrobry Głogów S.A.
Chrobry Głogów zremisował na wyjeździe z Wigrami Suwałki 1:1. Tym samym głogowianie zdobyli kolejny punkt

Co ciekawe, obie bramki w tym spotkaniu, zostały zdobyte z rzutów karnych. Najpierw, tuż przed przerwą na prowadzenie wyszli gospodarze, a kilka minut po wznowieniu bramkę na 1:1 zdobył Michał Iłków-Gołąb.

10 listopada głogowianie zmierzą się u siebie z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Początek meczu u godz. 12.40.

WIGRY SUWAŁKI - CHROBRY GŁOGÓW 1:1 (1:0)

BRAMKI: 1:0 Huertas 41 (k), 1:1 Ilków-Gołąb 50 (k)

WIGRY: Kąkolewski - Sołdecki, Aftyka (83 Olszewski), Król, Matuszewski, Huertas, Najemski, Bartczak, Karankiewicz, Sosnowski (71 Łapiński), Sauczek (75 Gierach).

CHROBRY: Szromnik - Ilków-Gołąb, Góra, Praznovsky, Stolc, Ziemann (69 Piotrowski), Drewniak, Pawlik, Kozak, Benedyczak (77 Kubica), Lebedyński.

ŻÓŁTE KARTKI: Matuszewski, Król - Praznovsky, Szromnik.

SĘDZIA: Piotr Urban (Warszawa).