3 z 21
Przesuń zdjęcie palcem
Maszynista kotłów-palacz...
fot. arch. Polskapress

Praca w KGHM. Najnowsze (czerwiec 2022) oferty pracy miedziowego giganta

Maszynista kotłów-palacz

Miejsce pracy: Elektrociepłownia Polkowice

Zakres obowiązków:

Obsługa kotłów parowych i wodnych na paliwa stałe oraz urządzeń pomocniczych.

Obsługa pomp, wentylatorów, sprężarek.

Obsługa urządzeń do składowania, magazynowania i rozładunku paliw.

Obsługa urządzeń układu nawęglania i odżużlania.

Obsługa instalacji oczyszczania spalin.

Przeprowadzanie remontów i konserwacji obsługiwanych urządzeń.

OFERUJEMY:

Stabilne zatrudnienie.

Możliwość rozwoju oraz zdobycia dodatkowych kwalifikacji i uprawnień.

Rozbudowany system premiowania.

Możliwość korzystania ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych m.in. świadczenie wypoczynkowe tzw. „wczasy pod gruszą”, dopłaty do imprez integracyjnych, wycieczek, kolonii i obozów dla dzieci, karty multisport.

Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego.

Dodatkowe wynagrodzenie – nagrodę branżową.

Dopłatę do dojazdów pracowniczych.

Abonamentową opiekę medyczną (również dla współmałżonków).

Preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie.

Nasze wymagania:

Wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe.

Brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów.

Brak przeciwskazań do pracy zmianowej.