Praca w Głogowie i Polkowicach. Sprawdź oferty z Famaby i KGHM

Redakcja
Miejsce pracy: Wydział Utrzymania Ruchu HMGII w brygadzie FKS
Komórka organizacyjna: Wydział Utrzymania Ruchu HMGII

Zakres obowiązków:
 Prace ślusarsko - spawalnicze związane z utrzymaniem w technicznej sprawności urządzeń oraz instalacji wydziałów produkcyjnych HMG II. Przeglądy, konserwacja, usuwanie bieżących usterek, remonty pomp, wentylatorów, przekładni, armatury przemysłowej i innych urządzeń. Praca w systemie jednozmianowym.

Wymagania:
Minimalne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe w zawodzie ślusarz-spawacz, mechanik lub pokrewne

Wymagany staż: 3 lata

Książeczka spawacza elektrycznego

Minimum 3 letnia praktyka w zawodzie ślusarza-spawacza, mechanik lub pokrewne

Umiejętność czytania schematów oraz rysunków technicznych

Umięjętność logicznego rozwiązywania problemów technicznych

Doświadczenie w naprawach pomp, przekładni, wentylatorów, armatury przemysłowej

Dodatkowe:

Książeczka spawacza gazowego

Świadectwo kwalifikacyjne na stanowisku eksploatacja dla następujących urządzeń instalacji i sieci: grupa E2(2,4,6,7,9) oraz grupa E3(7,8) w zakresie obsługi, konserwacji, remontów

Uprawnienia do obsługi wózków platformowych elektrycznych i widłowych spalinowych

Uprawnienia spawalnicze do cięcia plazmą

Uprawnienia spawalnicze TIG

STRONA REKRUTACJI
Miejsce pracy: Wydział Utrzymania Ruchu HMGII w brygadzie FKS Komórka organizacyjna: Wydział Utrzymania Ruchu HMGII Zakres obowiązków: Prace ślusarsko - spawalnicze związane z utrzymaniem w technicznej sprawności urządzeń oraz instalacji wydziałów produkcyjnych HMG II. Przeglądy, konserwacja, usuwanie bieżących usterek, remonty pomp, wentylatorów, przekładni, armatury przemysłowej i innych urządzeń. Praca w systemie jednozmianowym. Wymagania: Minimalne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe w zawodzie ślusarz-spawacz, mechanik lub pokrewne Wymagany staż: 3 lata Książeczka spawacza elektrycznego Minimum 3 letnia praktyka w zawodzie ślusarza-spawacza, mechanik lub pokrewne Umiejętność czytania schematów oraz rysunków technicznych Umięjętność logicznego rozwiązywania problemów technicznych Doświadczenie w naprawach pomp, przekładni, wentylatorów, armatury przemysłowej Dodatkowe: Książeczka spawacza gazowego Świadectwo kwalifikacyjne na stanowisku eksploatacja dla następujących urządzeń instalacji i sieci: grupa E2(2,4,6,7,9) oraz grupa E3(7,8) w zakresie obsługi, konserwacji, remontów Uprawnienia do obsługi wózków platformowych elektrycznych i widłowych spalinowych Uprawnienia spawalnicze do cięcia plazmą Uprawnienia spawalnicze TIG STRONA REKRUTACJI
W ostatnich miesiącach rynek pracy mocno się skomplikował. Nie oznacza to, że oferty pracy zniknęły jednak całkowicie. Sprawdziliśmy na jakie stanowiska zatrudniają największe zakłady przemysłowe w naszym regionie. Pod zdjęciami w galerii znajdziecie szczegóły dotyczące ofert w E-Towers Famaba oraz KGHM i jego spółkach.
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!