2 z 8
Przesuń zdjęcie palcem
NAJWAŻNIEJSZE ZADANIA
- optymalizacja istniejących systemów...

Praca w FAMABIE. Zobacz oferty zatrudnienia z głogowskiego zakładu

- optymalizacja istniejących systemów automatyki opartych na sterownikach PLC - tworzenie i modyfikacje dokumentacji elektrycznej w programie SEE Electrical - uruchamianie nowych maszyn i urządzeń, układów kontrolno-pomiarowych - współpraca z innymi zespołami w ramach obecnych i nowych zrobotyzowanych projektów produkcyjnych - diagnozowanie uszkodzeń oraz naprawa maszyn i urządzeń produkcyjnych CNC opartych na sterownikach ESAB, Heidenhain, - Sinumeric (wypalarki, wytaczarki, walcarki) - realizacja zadań serwisowych w obszarze aplikacji i systemów robotyki - programowanie robotów, sterowników PLC oraz paneli operatorskich - drobny montaż układów pomiarowych oraz sterowania - współpraca z działem utrzymania ruchu odnośnie dostosowywania maszyn i urządzeń do minimalnych wymagań

OCZEKIWANIA

- wykształcenie wyższe (automatyka/robotyka/mechatronika), średnie techniczne - znajomości oprogramowania narzędziowego See Electrical - znajomości oprogramowania narzędziowego do programowania sterowników PLC, PLC-SF, paneli operatorskich HMI – preferowane środowisko TIA Portal - bardzo dobrej znajomości protokołów sieciowych MODBUS RTU/TCPIP, PROFIBUS, sieci - Ethernet PoE w zakresie programowym i sprzętowym - mile widziane doświadczenie w programowaniu aplikacji zrobotyzowanych i/lub serwisu robotów przemysłowych - znajomości oraz umiejętności posługiwania się normami, a zwłaszcza PN-EN 60204-1, PN-EN ISO 13849 - znajomości układów bezpieczeństwa SAFETY - znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej średnio-zaawansowanym - umiejętności analizowania dokumentacji technicznej - dynamicznej silnej osobowości - doskonałej organizacji pracy - kreatywności - umiejętności pracy w zespole - Prawo jazdy kat. B

OFERTA

- gwarancja rozwoju zawodowego w przyjaznym środowisku - doskonałe warunki zatrudnienia, w tym formę zatrudnienia zgodną z oczekiwaniami - kandydata oraz atrakcyjny poziom wynagrodzenia - atrakcyjny poziom wynagrodzenia i benefitów - niezbędne narzędzia pracy LINK DO APLIKACJI