MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
7 z 9
Przesuń zdjęcie palcem
NAJWAŻNIEJSZE ZADANIA
- prowadzenie spraw z zakresu kadr i...

Praca w FAMABIE. Zobacz oferty zatrudnienia z głogowskiego zakładu

- prowadzenie spraw z zakresu kadr i płac zgodnie z wymogami prawnymi i wewnętrznymi procedurami - obsługa programu kadrowo-płacowego, bieżąca aktualizacja danych w tym systemie oraz - przygotowywanie raportów kadrowo-płacowych - pomoc w naliczaniu wynagrodzeń i sporządzaniu list płac - rozliczanie czasu pracy, urlopów oraz zwolnień lekarskich - sporządzanie sprawozdań, deklaracji i raportów do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS, PFRON), - bieżące monitorowanie zmian w obowiązujących przepisach prawnych - kompleksowe wsparcie dla HR Managera i pracowników w sprawach kadrowo-płacowych - wsparcie w procesach zarządzania zasobami ludzkimi takimi jak: rekrutacje, oceny pracownicze i szkolenia

OCZEKIWANIA

- minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac, - bardzo dobrej znajomości zagadnień z zakresu prawa pracy, podatkowych, rozliczania czasu - pracy, wynagrodzeń i ubezpieczeń społecznych - bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (szczególnie Excel oraz Power Point) oraz programu Płatnik - doświadczenia w przygotowywaniu raportów kadrowo-płacowych - samodzielności i umiejętności efektywnego planowania własnej pracy - umiejętności pracy w zespole, komunikatywności, zaangażowania - znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej średnio-zaawansowanym - doświadczenia w wdrażaniu systemów kadrowo-płacowych

OFERTA

- gwarancja rozwoju zawodowego w przyjaznym środowisku pracy - doskonałe warunki zatrudnienia, w tym formę zatrudnienia zgodną z oczekiwaniami kandydata - atrakcyjny poziom wynagrodzenia i benefitów - niezbędne narzędzia pracy LINK DO APLIKACJI