Poznań Porsche Open 2009: Gawron odpadł

Zenon Zabawny
W tenisowym turnieju Poznań Porsche Open nie ma już Marcina Gawrona. Polak przegrał po trzysetowej walce z Francuzem Laurentem Recouderc 6-2, 2-6, 3-6.

W II rundzie poznańskiego challengera znalazło się w sumie aż trzech Polaków, co jest rekordem w historii Porsche Open. W środę jako pierwszy na kort wyszedł marcin Gawron, którego rywalem miał być Francuz Laurent Recouderc.

Polak zaczął obiecująco, wygrywając pierwszego seta 6-2. Niestety, drugi zakończył się identycznym rezultatem, ale dla Francuza. Recourderc wygrał też decydującego seta i Gawron pożegnał się z turniejem.

Dwaj pozostali Polacy – Michał Przysiężny i Jerzy Janowicz swoje mecze rozegrają późnym popołudniem. Rywalem Przysiężnego będzie Austriak Peter Luczak, a Janowicza Hiszpan Ruben Ramirez Hidalgo.

Aby obejrzeć zdjęcia, kliknij w miniaturki pod artykułem.

Największa gwiazda Poznań Porsche Open za burtą!

Gaston Gaudio, zwycięzca French Open z 2004 r., odpadł w I rundzie turnieju Poznań Porsche Open! Argentyńczyka wyeliminował Portugalczyk Machado. Do II rundy awansował za to kolejny Polak - Jerzy Janowicz.

Poznań Porsche Open: Gawron w II rundzie (+ wideo)

Marcin Gawron pokonał Daniela Munoza-De La Navę i zagra w II rundzie turnieju Poznań Porsche Open. We wtorek na korcie po raz pierwszy pojawi się największa gwiazda turnieju – Gaston Gaudia.

Przysiężny wygrał eliminacje Poznań Porsche Open

Michał Przysiężny przebrnął udanie eliminacje i zagra w turnieju głównym Poznań Porsche Open. Być może dołączy do niego także Adam Chadaj, który swój mecz dokończy w poniedziałek.

Poznań Porsche Open 2009: Polacy wygrywają tylko ze sobą

W pierwszym dniu turnieju Poznań Porsche Open do II rundy eliminacji awansowali tylko ci polscy tenisiści, których rywalem był któryś z ich rodaków.

Pierwszy dzień Poznań Porsche Open 2009 (wideo + zdjęcia)

Rozpoczęły się eliminacje do turnieju głównego Poznań Porsche Open 2009.