Pechowa końcówka meczu. Chrobry przegrał z Odrą Opole

Przez większą część spotkania trwał bezbramkowy remis. Goście zdobyli pierwszą bramkę w 81. minucie.

Drugi gol padł już w samej końcówce spotkania. Odra podniosła prowadzenie do 2:0 w 90. minucie meczu. Chrobry odpowiedział bramką w doliczonym czasie gry, ale na walkę o remis było już za późno.

CHROBRY GŁOGÓW - ODRA OPOLE 1:2 (0:0)

BRAMKI: 0:1 Czyżycki 81, 0:2 Skrzypczak 90, 1:2 Lebedyński 90
CHROBRY: Abramowicz - Ratajczak, Stolc, Repka, Pestka, Drewniak, Pawlik (85 Kaczmarek), Machaj B. (77 Kowalczyk), Machaj M., Bach (52 Maćkowski), Lebedyński.