Miedź Legnica 1 - 1 Chrobry Głogów

mr
Miedź Legnica zremisowała na własnym obiekcie z drużyną Chrobrego Głogów.

Dziesiątki radiowozów, setki policjantów, tysiące kibiców - tak wyglądała stadion Miedzi Legnica przed meczem. Podopieczni Bogusława Baniaka zremisowali ostatecznie z piłkarzami z Głogowa. A oto jaki przebieg miał mecz:

Składy obu drużyn:

Miedź: Bledzewski - Starosta, Paszliński, Woźniczka, Zasada, Gawlik, Nowacki, Garuch, Madejski, Hempel oraz Zakrzewski. Trener: Bogusław Baniak

Chrobry: Augustyn - Ziemniak, Michalec, Suchecki Samiec, Bukraba, Hałambiec, Niedźwiedź, Kaczmarek, Wan oraz Grzybowski. Trener: Ireneusz Mamrot

Legniczan wspierają fani z Wrocławia oraz Jawora. Z kibicami Chrobrego przyjechali kibice Stilonu Gorzów. Szykuje się wspaniałe widowisko.

Zawodnicy obu drużyn pojawiają się na murawie. Za kilkadziesiąt sekund pierwszy gwizdek.

1 min - Rozpoczynają głogowianie

2 min - Ospałe pierwsze minuty, jak na razie główną atrakcją są fani, którzy nie szczędzą gardeł

3 min - Wan uderza na bramkę Bledzewskiego, ale za słabo i zbyt niecelnie

5 min - Wrzutka Zasady, ale piłkarze Chrobrego wybijają

6 min - Rożny dla legniczan ... Nowacki ... za krótko

6 min - Hempel na 15 metrze, huknął jak z armaty ... broni Augustyn

8 min - Zasada pada w środku pola, wolny dla Miedzi

9 min - Garuch niedokładnie do Nowacki i aut dla Chrobrego

10 min - Przed meczem wszyscy obawiali się tego jak będą zachowywać się kibice, jak na razie urządzili oni w Legnicy wspaniałe święto piłki nożnej, nawet policjanci wydają się być lekko znudzeni

11 min - Zakrzewski uderza z 16 metra ... prosto w Augustyna

12 min - Piłka jest nieco częściej w polu karnym gości, ale to nie znaczy, że Chrobry gra tylko w obronie. Pomarańczowi wysoko bronią i starają się groźnie kontratakować

14 min - Hałamabiec uderza, ale Bledzewski bez problemu chwyta piłkę

15 min - Niedokładne zagranie do Bukraby, od auty Miedź

15 min - Nowacki do Zakrzewskiego ... szybszy Augustyn

16 min - Szansa dla głogowian ... Hałamabiec wrzuca, do piłki dochodzi Bukraba ... piłka mija słupek o metr

17 min - Madejski w pole karne gości ... niewiele brakowało a mielibyśmy bramkę samobójczą

18 min - Wrzutka w pole karne, uderza Garuch, dobija Nowacki ... nad bramką. Legniczanom nieco rozregulowały się celowniki i jeśli tego szybko nie zmienią czeka ich ciężka rozmowa w szatni z trenerem Baniakiem

19 min - Grzybowski uderza ... obok bramki Bledzewskiego

22 min - Tempo nieco spadło, sporo gry w środku pola

24 min - Bukraba nie sięgnął piłki. Od autu Miedź

24 min - Hempel wpada z piłką w pole karne gości. Broni Augustyn. Rożny dla Miedzi

25 min - Szansa na kontrę Chrobrego ... Kaczmarek gubi piłkę

28 min - Rożny dla Miedzi, wrzuca Nowacki, najwyżej wyskoczył Paszliński, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Nadal 0:0

29 min - Wolny dla gości, 40 metrów do bramki Bledzewskiego ... nic nie będzie z tej akcji

30 min - Rzut rożny dla piłkarzy Chrobrego. Wybija Niedźwiedź, ale Hałamabiec minął się z futbolówką

31 min - Zwód Hempla, uderzenie ... tylko rożny dla Miedzi

32 min - Garuch nieprzepisowo zatrzymuje wychodzących z kontrą piłkarzy Chrobrego. Zobaczył za to żółtą kartkę

33 min - Bledzewski zatrzymuje atak gości i legniczanie szybko wychodzą z kontrą. Lepsi defensorzy Chrobrego

35 min - Na murawie leży Hałamabiec. Jeżeli to kontuzja, ekipa z Głogowa zostanie znacznie osłabiona. Kapitan gości utykając schodzi za linię boczną boiska

37 min - Goście już w komplecie. Tymczasem uderza Nowacki, ale kolejna znakomita interwencja Augustyna

39 min - Żółta kartka dla Woźniczki i wolny dla gości. Do bramki Bledzewskiego 35 metrów ... Samiec huknął jak z armaty, ale prosto w mur

41 min - Z boiska schodzi Hałamabiec. Pojawia się za niego Stasiak

41 min - Szansa Chrobrego, ale piłka minimalnie mija słupek

42 min - Grzybowski pędzi do piłki, ale Paszliński okazał się szybszy

44 min - Madejski uderza, ale prosto w jednego z obrońców

45 min - Kolejna szybka akcja legniczan, ale wywalczyli oni tylko rzut rożny

Sędzia doliczył 2 minuty do pierwszej połowy

45 min + 1 - Nowacki wrzuca ... zupełnie do nikogo

45 min + 1 - Rzut rożny dla gospodarzy ...nic z tego nie będzie. Uderza jeszcze Madejski, ale rozpaczliwy strzał mija bramkę o jakieś 20 metrów.

Koniec pierwszej połowy. Do usłyszenia za 15 minut.

46 min - Rozpoczynamy II połowę. Szybka akcja głogowian .... uderza Bukraba ... GOL! 1:0 dla Chrobrego. Cóż za początek głogowian, legniczanie ze zdumienia przecierają oczy

50 min - Głogowianie świętują prowadzenie. Na stadionie jest coraz głośniej

52 min - Zakrzewski uderza szczupakiem ... tuż obok słupka. Nadal goście prowadzą 1:0

54 min - Madejski do Zakrzewskiego, a ten prosto w bramkarza gości

ZOBACZ PIERWSZE ZDJĘCIA Z MECZU TUTAJ

57 min - Nowacki z rzutu wolnego ... za krótko

58 min - Madejski do Zakrzewskiego, ten uderza ... poprzeczka !! Dobija Nowacki ... GOOL !! Jest remis 1:1

61 min - Szansa dla głogowian ... ale Bledzewski wyciągnął się jak struna i nie dopuścił do strzału

63 min - Z boiska schodzi Hempel, zastępuje go Kajca. Opaskę kapitana przejmuje Marcin Garuch

65 min - Uderza Gawlik ... nad bramką

65 min - Żółta kartka dla Niedźwiedzia

68 min - Zmiana u gości. Niedźwiedzia zastępuje Machaj

70 min - Legniczanie budują atak pozycyjny ... nic z niego nie będzie

72 min - Zasada w pole karne, ale piłkę przejęli głogowianie

73 min - Woźniczka ofiarnie wybija piłkę na aut

76 min - Wolny dla Miedzi w środku pola. Tempo meczu nieco spadło

77 min - Madejski uderza z 25 metrów, ale wysoko nad bramką. Z linii pięciu metrów rozpocznie Augustyn

78 min - Suchecki uderza z 40 metrów. Trzeba przyznać, że poniosła go fantazja

79 min - Garuch opuszcza boiska, pojawia się za niego Feciuch, a opaskę kapitana przejmuje Gawlik

82 min - Legniczanie starają się atakować, jednak za każdym razem brakuje wykończenia

83 min - Wolny dla Miedzi. Do bramki gości nieco ponad 20 metrów ... ale uderzenie prosto w mur

86 min - Gawlik uderza ... obok bramki. Zmiana w Głogowie - Grzybowskiego zastępuje Sylwestrzak

89 min - Nadal 1:1. Od bramki zaczyna Augustyn

89 min - Znakomita okazja dla głogowian, ale strzał Kaczmarka wybronił Bledzewski

90 min - Zmiana u gości. Kaczmarka zastępuje Filbier

90 min + 2 - Kajca fauluje w środku pola i otrzymuje za to żółtą kartkę. Okazja dla Chrobrego

90 min + 3 - Przy piłce legniczanie, to jedna z ostatnich akcji tego meczu ... Augustyn był faulowany we własnym polu karnym

KONIEC MECZU. MIEDŹ 1:1 CHROBRY